О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 27 декабря 2018 года № 259 "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 8 апреля 2019 года № 293. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 апреля 2019 года № 8333. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 259 (опубликовано 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8221) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Житикара Житикаринского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год, в следующих объемах:
1) доходы – 786110 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 165157 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5833 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 615120 тысяч тенге;
2) затраты – 801807,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15697,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15697,3 тысяч тенге.";
в пункте 6 подпункты 1), 7) и 8) изложить в новой редакции:
"1) 7186 тысяч тенге – на обустройство детских игровых площадок;";
"7) 479 тысяч тенге – на приобретение биотуалетов;";
8) 12224 тысячи тенге – на текущий ремонт внутриквартального проезда от улицы Шокана Уалиханова до улицы Ибрая Алтынсарина вдоль домов № 8, 11, 12 в 5 микрорайоне города Житикара;";
в пункте 6 подпункты 3) и 6) исключить;
пункт 6 дополнить подпунктами 10), 11), 12), 13), 14), 15), 16), 17), 18) и 19) следующего содержания:
"10) 10645 тысяч тенге – на работы по укладке тротуара в границах от акционерного общества "Костанайские минералы" до улицы Аксулу Акын города Житикара;
11) 1673 тысячи тенге – на работы по укладке тротуара в границах от акционерного общества "Казпочта" до торгового дома "Манеж" в 11 микрорайоне города Житикара;

Мәслихаттың 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 259 "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2019 жылғы 8 сәуірдегі № 293 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 сәуірде № 8333 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104, 109-1-баптарына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 259 шешіміне (2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8221 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 786110 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 165157 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5833 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмі бойынша – 615120 мың теңге;
2) шығындар – 801807,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -15697,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15697,3 мың теңге.";
6-тармақта 1), 7) және 8) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) 7186 мың теңге - балалардың ойын алаңдарын жайластыруға;";
"7) 479 мың теңге - биоәжетханаларды сатып алуға;";
8) 12224 мың теңге - Жітіқара қаласының Шокана Уалиханова көшесінен Ибрая Алтынсарина көшесіне дейінгі 5 шағын аудандағы № 8, 11, 12 үйлердің бойымен орамішілік өтпе жолын ағымдағы жөндеуге;";
6-тармақта 3) және 6) тармақшалар алынып тасталсын;
6-тармақ мынадай мазмұндағы 10), 11), 12), 13), 14); 15), 16), 17), 18) және 19) тармақшалармен толықтырылсын:
"10) 10645 мың теңге - "Костанайские минералы" акционерлік қоғамынан Жітіқара қаласының Ақсұлу Ақын көшесіне дейінгі шекарада жаяужол төсеу жұмыстарына;
11) 1673 мың теңге - Жітіқара қаласының 11 шағын ауданындағы "Қазпошта" акционерлік қоғамынан "Манеж" сауда үйіне дейінгі шекарада жаяужол төсеу жұмыстарына;

12) 3380 тысяч тенге – на работы по укладке тротуара в границах от подъезда к коммунальному государственному учреждению "Средняя школа № 12" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района" до улицы Ибрая Алтынсарина города Житикара;
13) 4513 тысяч тенге – на работы по изготовлению, монтажу и установке металлического ограждения из профнастила с цоколем по улице Тарана и в 5 микрорайоне города Житикара;
14) 6789 тысяч тенге – на работы по изготовлению, монтажу и установке въездной арки по улице Тарана города Житикара;
15) 30086 тысяч тенге – на работы по содержанию дорог города Житикары;
16) 10662 тысячи тенге – на средний ремонт участков автомобильной дороги в микрорайоне Айнабулак;

12) 3380 мың теңге – "Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 12 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің кіреберісінен Жітіқара қаласының Ибрая Алтынсарина көшесіне дейінгі шекарада жаяужол төсеу жұмыстарына;
13) 4513 мың теңге - Жітіқара қаласының Таран көшесі мен 5 шағын ауданда іргеқабаты бар пішінді төсеніштен металл қоршауды дайындау, монтаждау және орнату жұмыстарына;
14) 6789 мың теңге - Жітіқара қаласының Таран көшесіне кіру аркасын дайындау, монтаждау және орнату жұмыстарына;
15) 30086 мың теңге – Жітіқара қаласының жолдарын күтіп ұстау жұмыстарына;
16) 10662 мың теңге - Айнабұлақ шағын ауданындағы автомобиль жолының учаскелерін орташа жөндеуге;

17) 4937 тысяч тенге – на технический надзор при проведении работ по среднему ремонту участка автомобильной дороги по улице В.И. Ленина, в границах от пересечения с улицей Шокана Уалиханова до пересечения с улицей Ахмета Байтурсинова;
18) 1947 тысяч тенге – на технический надзор при проведении работ по среднему ремонту автомобильной дороги по улице Тарана, в границах от улицы Истая Ищанова до примыкания к дороге областного значения "Житикара-Чайковское";

17) 4937 мың теңге – Шокана Уалиханова көшесінің қиылысынан Ахмета Байтурсинова көшесінің қиылысына дейінгі шекарада В.И. Ленин көшесінің автомобиль жолы учаскесіне орташа жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде техникалық қадағалауға;
18) 1947 мың теңге - Истая Ищанова көшесінің облыстық маңызы бар "Жітіқара-Чайковское" жолына жанасқанға дейінгі шекарадағы Таран көшесінің автомобиль жолына орташа жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде техникалық қадағалауға;

19) 3728 тысяч тенге – на технический надзор при проведении работ по среднему ремонту автомобильной дороги по улице 30 лет ВЛКСМ, в границах от пересечения с улицей Шокана Уалиханова до пересечения с автомобильной дорогой республиканского значения "Денисовка-Житикара-Муктиколь- граница Российской Федерации".";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

19) 3728 мың теңге – Шокана Уалиханова көшесінің қиылысынан республикалық маңызы бар "Денисовка-Жітіқара - Мүктікөл - Ресей Федерациясының шекарасы" автомобиль жолының қиылысына дейінгі шекарадағы 30 лет ВЛКСМ көшесінің автомобиль жолына орташа жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде техникалық қадағалауға.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.