О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2018 года № 340 "О бюджете поселка Карабалык Карабалыкского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 2 апреля 2019 года № 369. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 апреля 2019 года № 8329. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете поселка Карабалык Карабалыкского района на 2019-2021 годы" от 28 декабря 2018 года № 340 (опубликовано 4 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8231) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Карабалык на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 200504,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 60640,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 139849,0 тысяч тенге;
2) затраты – 204280,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 340 "Қарабалық ауданы Қарабалық кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2019 жылғы 2 сәуірдегі № 369 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 сәуірде № 8329 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104, 109-1-баптарына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданы Қарабалық кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 340 шешіміне (2019 жылғы 4 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8231 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 200504,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 60640,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 139849,0 мың теңге;
2) шығындар – 204280,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;