О признании утратившим силу решения маслихата от 13 декабря 2016 года № 64 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Мендыкаринскому району"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 1 октября 2019 года № 310. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 октября 2019 года № 8687
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Мендыкаринскому району" от 13 декабря 2016 года № 64 (опубликовано 23 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6798).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата В. Кожуховская

Мәслихаттың 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 64 "Меңдіқара ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2019 жылғы 1 қазандағы № 310 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 қазанда № 8687 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Меңдіқара ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 64 шешімінің (2017 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6798 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы, аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы В. Кожуховская