О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2018 года № 243 "О бюджете Карамендинского сельского округа Наурзумского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 26 июня 2019 года № 295. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 1 июля 2019 года № 8562. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Карамендинского сельского округа Наурзумского района на 2019-2021 годы" от 26 декабря 2018 года № 243 (опубликовано 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8206) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карамендинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 131166,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 481,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 117685,7 тысячи тенге;
2) затраты – 132282,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1115,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1115,6 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 1115,6 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в бюджете Карамендинского сельского округа Наурзумского района на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 41274,7 тысяч тенге, в том числе:
на благоустройство в сумме 22 000,0 тысяч тенге;
на оплату коммунальных услуг в сумме 3000,0 тысяч тенге;
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий на 2019 год в сумме 14922,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 243 "Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2019 жылғы 26 маусымдағы № 295 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 шілдеде № 8562 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 243 "Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (2019 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8206 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарамеңді ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –131166,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 13481,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 117685,7 мың теңге;
2) шығындар – 132282,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1115,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1115,6 мың теңге:
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1115,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2019 жылға арналған Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің 41274,7 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
абаттандыруға 22000,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық қызметтерді төлеуге 3000,0 мың теңге сомасында;
2019 жылға арналған азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге 14922,0 мың теңге сомасында;

на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих на 2019 год в сумме 1352,7 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 26 июня 2019 года № 295
Приложение 1
к решению маслихата
от 26 декабря 2018 года № 243
Бюджет Карамендинского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2019 жылға арналған мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге 1352,7 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2019 жылғы 26 маусымдағы
№ 295 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2018 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 243 шешіміне 1-қосымша
Қарамеңді ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер