О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2018 года № 235 "О районном бюджете Тарановского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 27 февраля 2019 года № 257. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 марта 2019 года № 8284. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104, 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Тарановского района на 2019-2021 годы" от 21 декабря 2018 года № 235 (опубликовано 27 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8184) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 045 391,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 719 186,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 712,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16 815,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 300 678,1 тысяч тенге;
2) затраты – 4 069 258,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 34 249,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 60 600,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26 351,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -58 116,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 58 116,7 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения дополнить подпунктами 8), 9), 10), 11), 12) следующего содержания:
"8) издание учебного пособия по краеведению для 5-7 классов на основе региональных материалов и их внедрения в школы в рамках реализации подпроекта "Алтын адам" программы "Рухани жанғыру";
9) обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками;
10) аутсорсинг услуг в сфере занятости населения частным агентствам занятости в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017- 2021 годы;
11) проведение противоэпизоотических мероприятий против нодулярного дерматита крупного рогатого скота;
12) проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных.";
в пункте 3 указанного решения словосочетание "Тарановский сельский округ" заменить словосочетанием "сельский округ Әйет";

Мәслихаттың 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 235 "Таран ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2019 жылғы 27 ақпандағы № 257 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 наурызда № 8284 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104, 106-баптарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Таран ауданының 2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 235 шешіміне (2018 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8184 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 045 391,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 719 186,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8 712,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 16 815,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 300 678,1 мың теңге;
2) шығындар – 4 069 258,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 34 249,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 60 600,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 26 351,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -58 116,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 58 116,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы келесі мазмұндағы 8), 9), 10), 11), 12) тармақшалармен толықтырылсын:
"8) "Рухани жаңғыру" бағдарламасының "Алтын адам" кіші жобасын іске асыру аясында өңірлік материалдар негізінде 5-7 сыныптарға арналған өлкетану бойынша оқу құралын шығару және оларды мектептерге енгізу;
9) атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету;
10) нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасының шеңберінде жұмыспен қамтудың жеке агенттіктеріне халықты жұмыспен қамту саласындағы қызметтердің аутсорсингі;
11) ірі қара малдың нодулярлық дерматитіне эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізу;
12) жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағын "Таран ауылдық округі" сөз тіркесін "Әйет ауылдық округі" сөз тіркесімен ауыстырылсын;

9873,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
10444,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
101526,0
1
Сельское хозяйство
77394,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
19175,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
19175,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
58219,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
16587,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1828,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
360,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
39133,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
311,0
6
Земельные отношения
9259,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9259,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9259,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
14873,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
14873,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
14873,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14742,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14742,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
14742,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
14742,0
12
Транспорт и коммуникации
483873,1
1
Автомобильный транспорт
483873,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6515,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
6515,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
477358,1
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
26000,0
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры

9873,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
10444,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
101526,0
1
Ауыл шаруашылығы
77394,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
19175,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19175,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
58219,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16587,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1828,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
360,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
39133,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
311,0
6
Жер қатынастары
9259,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9259,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9259,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
14873,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
14873,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
14873,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14742,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14742,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
14742,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14742,0
12
Көлiк және коммуникация
483873,1
1
Автомобиль көлiгi
483873,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6515,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда , ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
6515,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
477358,1
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
26000,0
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру