О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 27 декабря 2018 года № 241 "О бюджетах сельских округов, поселка Тобол района Беимбета Майлина на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23 сентября 2019 года № 314. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 сентября 2019 года № 8673. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, маслихат района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сельских округов, поселка Тобол района Беимбета Майлина на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 241 (опубликовано 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8229) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Асенкритовского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 626,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14 902,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 724,0 тысяч тенге;
2) затраты – 30 024,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 398,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 398,8 тысяч тенге.";
пункт 2-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"2-1. Учесть, что в бюджете Асенкритовского сельского округа на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.";
дополнить указанное решение пунктом 2-2 следующего содержания:
"2-2. Учесть, что в бюджете Асенкритовского сельского округа на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:

Мәслихаттың 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 241 "Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2019 жылғы 23 қыркүйектегі № 314 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 қыркүйекте № 8673 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына сәйкес ауданның мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2019–2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 241 шешіміне (2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8229 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Асенкритов ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 626,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 14 902,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 10 724,0 мың теңге;
2) шығындар – 30 024,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 398,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 398,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-1. 2019 жылға арналған Асенкритов ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 2-2-тармағымен толықтырылсын:
"2-2. 2019 жылға арналған Асенкритов ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"3. Утвердить бюджет Майского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 312,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 862,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 48 450,0 тысяч тенге;
2) затраты – 63 709,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 397,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 397,6 тысяч тенге.";
пункт 4-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"4-1. Учесть, что в бюджете Майского сельского округа на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.";
дополнить указанное решение пунктом 4-2 следующего содержания:
"4-2. Учесть, что в бюджете Майского сельского округа на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Новоильиновского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 448,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 858,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 590,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25 404,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 956,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 956,2 тысяч тенге.";
пункт 6-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"6-1. Учесть, что в бюджете Новоильиновского сельского округа на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.";

"3. Майский ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 312,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 862,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 48 450,0 мың теңге;
2) шығындар – 63 709,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 397,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 397,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4-1. 2019 жылға арналған Майский ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 4-2-тармағымен толықтырылсын:
"4-2. 2019 жылға арналған Майский ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Новоильинов ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 448,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 858,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 14 590,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 404,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 956,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 956,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6-1. 2019 жылға арналған Новоильинов ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.";

дополнить указанное решение пунктом 6-2 следующего содержания:
"6-2. Учесть, что в бюджете Новоильиновского сельского округа на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет сельского округа Әйет на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 204 291,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 31 872,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 68,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 172 351,6 тысяч тенге;
2) затраты – 207 315,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 024,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 024,3 тысяч тенге.";
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Учесть, что в бюджете сельского округа Әйет на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) замену уличного освещения в селе Әйет;
2) обустройство тротуаров села Әйет;
3) текущий ремонт кровли здания детского сада "Айгөлек".";
пункт 10-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"10-1. Учесть, что в бюджете сельского округа Әйет на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.";
дополнить указанное решение пунктом 10-2 следующего содержания:
"10-2. Учесть, что в бюджете сельского округа Әйет на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет поселка Тобол на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 116 878,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 30 318, 0 тысяч тенге;

көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 6-2-тармағымен толықтырылсын:
"6-2. 2019 жылға арналған Новоильинов ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Әйет ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 204 291,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 31 872,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 68,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 172 351,6 мың теңге;
2) шығындар – 207 315,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 024,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 024,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2019 жылға арналған Әйет ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның iшiнде:
1) Әйет ауылындағы көшелердің жарықтандырылуын ауыстыруға;
2) Әйет ауылының жаяужолдарын дұрыстауға;
3) "Айгөлек" балабақшасы ғимаратының шатырын ағымдағы жөндеуге.";
көрсетілген шешімнің 10-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10-1. 2019 жылға арналған Әйет ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 10-2-тармағымен толықтырылсын:
"10-2. 2019 жылға арналған Әйет ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Тобыл кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 116 878,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 30 318,0 мың теңге;

неналоговым поступлениям – 85,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 86 475,0 тысяч тенге;
2) затраты – 117 204,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -326,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 326,9 тысяч тенге.";
подпункт 2) пункта 13 указанного решения исключить;
пункт 13-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"13-1. Учесть, что в бюджете поселка Тобол на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.";
дополнить указанное решение пунктом 13-3 следующего содержания:
"13-3. Учесть, что в бюджете поселка Тобол на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Ж. Курмангалиев
Секретарь маслихата района С. Сапабеков
Приложение 1
к решению маслихата

салықтық емес түсімдер бойынша – 85,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 86 475,0 мың теңге;
2) шығындар – 117 204,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -326,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 326,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13-тармағының 2) тармақшасы алып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 13-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13-1. 2019 жылға арналған Тобыл кентінің бюджетінде республикалық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 13-3-тармағымен толықтырылсын:
"13-3. 2019 жылға арналған Тобыл кентінің бюджетінде республикалық бюджеттен мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Курмангалиев
Аудан мәслихатының хатшысы С. Сапабеков
Мәслихаттың