О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2018 года № 294 "О районном бюджете Федоровского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 27 марта 2019 года № 325. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 апреля 2019 года № 8321. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Федоровского района на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 294 (опубликовано 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8210) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4947679,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 810205,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13984,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4180,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4119310,2 тысячи тенге;
2) затраты – 5006795,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22279,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 45450,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23171,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:

Мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 294 "Федоров ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2019 жылғы 27 наурыздағы № 325 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 сәуірде № 8321 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптары, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Федоров ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 294 (2019 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8210 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4947679,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 810205,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13984,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4180,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4119310,2 мың теңге;
2) шығындар – 5006795,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 22279,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 45450,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23171,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:

133730,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16090,8
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
37732,7
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17291,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
38600,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
24016,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
170101,2
1
Социальное обеспечение
17338,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
10630,0
005
Государственная адресная социальная помощь
10608,0
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
22,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
6708,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
6708,0
2
Социальная помощь
123058,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
123058,7
002
Программа занятости
44183,5
006
Оказание жилищной помощи
4026,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
16420,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2046,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
28358,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7036,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
20989,2
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
29704,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29704,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20495,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
299,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
7000,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях

133730,5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16090,8
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
37732,7
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
17291,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
38600,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
24016,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
170101,2
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
17338,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
10630,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10608,0
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
22,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6708,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
6708,0
2
Әлеуметтiк көмек
123058,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
123058,7
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
44183,5
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4026,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
16420,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2046,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
28358,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
7036,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
20989,2
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
29704,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
29704,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20495,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
299,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
7000,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру