Об утверждении схемы пастбищеоборотов Кенжекольского сельского округа города Павлодара на основании геоботанического обследования пастбищ
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 2 мая 2019 года № 501/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 мая 2019 года № 6339. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 23 сентября 2021 года № 1490/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 23.09.2021 № 1490/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 10 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3 пункта 1 статьи 9 Закона от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов Кенжекольского сельского округа города Павлодара на основании геоботанического обследования пастбищ согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нурханова Е. С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара А. Кумпекеев
Приложение
к постановлению акимата
города Павлодара
от "2" мая 2019 года № 501/1
Схема пастбищеоборотов Кенжекольского сельского округа
на основании геоботанического обследования пастбищ

Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Павлодар қаласы Кенжекөл ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2019 жылғы 2 мамырдағы № 501/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 мамырда № 6339 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 23 қыркүйектегі № 1490/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімдігінің 23.09.2021 № 1490/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10-тармақшасына, 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Занының 9-бабы 1-тармағының 3-тармақшасына сәйкес, Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Павлодар қаласы Кенжекөл ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін .
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е. С. Нұрхановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Ә. Күмпекеев
Павлодар қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "2" мамырдағы
№ 501/1 қаулысына
қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Павлодар қаласы
Кенжекөл ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы