Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба
Решение акима города Экибастуза Павлодарской области от 24 мая 2019 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 мая 2019 года № 6388. Утратило силу решением акима города Экибастуза Павлодарской области от 31 мая 2024 года № 8
Сноска. Утратило силу решением акима города Экибастуза Павлодарской области от 31.05.2024 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", аким города Экибастуза РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба в городе Экибастуз, в связи с аварией на канализационном коллекторе.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима города Экибастуза Хабылбекова Х. А. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из настоящего решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Экибастуза Хабылбекова Х. А.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза Н. Ашимбетов

Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 2019 жылғы 24 мамырдағы № 5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 мамырда № 6388 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 2024 жылғы 31 мамырдағы № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 31.05.2024 № 8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" № 756 қаулысына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кәріздік коллекторда орын алған апатқа байланысты Екібастұз қаласында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары Х. А. Хабылбеков төтенше жағдайды жоюдың басшысы болып тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары Х. А. Хабылбековке жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі Н. Ашимбетов