Об утверждении рекомендуемой схемы пастбищеоборотов города Экибастуза на основании геоботанического обследования пастбищ
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 12 июня 2019 года № 524/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 июня 2019 года № 6415.
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата города Экибастуза Павлодарской области от 25.02.2025 № 232/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить рекомендуемую схему пастбищеоборотов города Экибастуза на основании геоботанического обследования пастбищ согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата города Экибастуза Павлодарской области от 25.02.2025 № 232/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Хабылбекова Х. А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуз Н. Ашимбетов
Приложение
к постановлению акимата
города Экибастуз
от "12" июня 2019 года № 524/6
Рекомендуемая схема пастбищеоборотов города Экибастуза
на основании геоботанического обследования пастбищ
Сноска. Заголовок приложения - в редакции постановления акимата города Экибастуза Павлодарской области от 25.02.2025 № 232/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Екібастұз қаласының жайылым айналымдарының ұсынылатын схемасын бекіту туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2019 жылғы 12 маусымдағы № 524/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 маусымда № 6415 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 25.02.2025 № 232/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңының 9-бабы 1-тармағы 3) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Екібастұз қаласының жайылым айналымдарының ұсынылатын схемасы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 25.02.2025 № 232/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары Х. А. Хабылбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі Н. Ашимбетов
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "12" маусымдағы
№ 524/6 қаулысына
қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Екібастұз қаласының
жайылым айналымдарының ұсынылатын схемасы
Ескерту. Қосымшаның тақырыбы жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 25.02.2025 № 232/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.