Постановление акимата города Экибастуза "Об утверждении схемы пастбищеоборотов города Экибастуз на основании геоботанического обследования пастбищ"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 12 июня 2019 года № 524/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 июня 2019 года № 6415
В соответствии с подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов города Экибастуз на основании геоботанического обследования пастбищ согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Хабылбекова Х. А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуз Н. Ашимбетов
Приложение
к постановлению акимата
города Экибастуз
от "12" июня 2019 года № 524/6
Схема пастбищеоборотов города Экибастуз на основании
геоботанического обследования пастбищ

Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Екібастұз қаласының жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2019 жылғы 12 маусымдағы № 524/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 маусымда № 6415 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңының 9-бабы 1-тармағы 3) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Екібастұз қаласының жайылым айналымдарының схемасын осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары Х. А. Хабылбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі Н. Ашимбетов
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "12" маусымдағы
№ 524/6 қаулысына
қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде
Екібастұз қаласының жайылым айналымдарының схемасы