О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 28 декабря 2018 года № 326/37 "О бюджете поселков Солнечный и Шидерты на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 26 ноября 2019 года № 399/50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 ноября 2019 года № 6639
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата от 28 декабря 2018 года № 326/37 "О бюджете поселков Солнечный и Шидерты на 2019 - 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6223, опубликованное 14 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "143 672" заменить цифрами "147 820";
цифры "117 163" заменить цифрами "133 505";
в подпункте 2) цифры "144 867" заменить цифрами "149 015";
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "104 709" заменить цифрами "105 406";
цифры "80" заменить цифрами "320";
цифры "76 678" заменить цифрами "94 188";
в подпункте 2) цифры "105 167" заменить цифрами "105 864";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.

Екібастұз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Солнечный және Шідерті поселкелер бюджеті туралы" № 326/37 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 қарашадағы № 399/50 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 қарашада № 6639 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Солнечный және Шідерті поселкелер бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6223 болып тіркелген, 2019 жылғы 14 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрде эталондық бақылау банкінде жарияланған) № 326/37 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"143 672" деген сандар "147 820" деген сандарымен ауыстырылсын;
"117 163" деген сандар "133 505" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "144 867" деген сандар "149 015" деген сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақта:
1) тармақшасында:
"104 709" деген сандар "105 406" деген сандарымен ауыстырылсын;
"80" деген сандар "320" деген сандарымен ауыстырылсын;
"76 678" деген сандар "94 188" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "105 167" деген сандар "105 864" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.