Об утверждении схемы пастбищеоборотов Актогайского района на основании геоботанического обследования пастбищ
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 30 мая 2019 года № 152. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 мая 2019 года № 6395
В соответствии с подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов Актогайского района на основании геоботанического обследования пастбищ согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Арынов
Приложение
к постановлению акимата
Актогайского района
от "30" мая 2019 года № 152
Схема пастбищеоборотов Актогайского района
на основании геоботанического обследования пастбищ

Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Ақтоғай ауданының жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 30 мамырдағы № 152 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 мамырда № 6395 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңының 9-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Ақтоғай ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Ақтоғай ауданының жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына міндеттелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Арынов
Ақтоғай ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "30" мамырдағы
№ 152 қаулысына
қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде
Ақтоғай ауданының жайылым айналымдарының схемасы