О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 224/43 "О бюджете Актогайского сельского округа на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 25 июля 2019 года № 251/52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 июля 2019 года № 6490
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 224/43 "О бюджете Актогайского сельского округа на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6225, опубликованное 14 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "101854" заменить цифрами "157920";
цифры "17600" заменить цифрами "21252";
цифры "1600" заменить цифрами "3484";
цифры "82654" заменить цифрами "133184";
в подпункте 2) цифры "101854" заменить цифрами "163143";
в подпункте 5) слова "равно нулю" заменить цифрами "-5223";
в подпункте 6) слова "равно нулю" заменить цифрами "5223";
в пункте 4:
цифры "21754" заменить цифрами "72284";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "Ақтоғай ауылдық округінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 224/43 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 шілдедегі № 251/52 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 шілдеде № 6490 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "Ақтоғай ауылдық округінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 224/43 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6225 болып тіркелген, 2019 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"101854" сандары "157920" сандарымен ауыстырылсын;
"17600" сандары "21252" сандарымен ауыстырылсын;
"1600" сандары "3484" сандарымен ауыстырылсын;
"82654" сандары "133184" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "101854" сандары "163143" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "нөлге тең" деген сөздерді "-5223" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "нөлге тең" деген сөздерді "5223" деген сандарымен ауыстырылсын;
4-тармақта:
"21754" сандары "72284" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.