Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и лиц, состоящих на учете службы пробации, в организациях Актогайского района на 2020 год
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 26 ноября 2019 года № 304. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 ноября 2019 года № 6641. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктами 7), 8) статьи 9, подпунктами 2), 3) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в организациях Актогайского района на 2020 год независимо от организационно-правовой формы и формы собственности согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, в организациях Актогайского района на 2020 год независимо от организационно-правовой формы и формы собственности согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2020 года.
Аким Актогайского района К. Арынов
Приложение 1
к постановлению акимата
Актогайского района
от "26" ноября 2019 года № 304
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест
лишения свободы, в организациях Актогайского района на 2020 год
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы (единиц)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью фирма "Актогай-АГРО"
210
1
2
2
Коммунальное государственное предприятие "Актогай-Сервис" отдела реального сектора экономики Актогайского района, Акимата Актогайского района
97
1
1
Приложение 2
к постановлению акимата
Актогайского района
от "26" ноября 2019 года № 304
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете
службы пробации, в организациях Актогайского района на 2020 год
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации (единиц)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью фирма "Актогай-АГРО"
210
1
2
2
Коммунальное государственное предприятие "Актогай-Сервис" отдела реального сектора экономики Актогайского района, Акимата Актогайского района
97
1
1
3
Государственное казенное коммунальное предприятие "Дом культуры отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района"

2020 жылға арналған Ақтоғай ауданының ұйымдарында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 26 қарашадағы № 304 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 қарашада № 6641 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңынын 9-бабы 7), 8) тармақшаларына, 27-бабы 1-тармағының 2), 3) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2020 жылға арналған ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан Ақтоғай ауданының ұйымдарында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. 2020 жылға арналған ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан Ақтоғай ауданының ұйымдарында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай ауданының әкімі К. Арынов
Ақтоғай ауданы әкiмдiгiнiң
2019 жылғы "26" қарашадағы
№ 304 қаулысына
1-қосымша
2020 жылға арналған Ақтоғай ауданының ұйымдарында
бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды
жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Р/с №
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның мөлшері (жұмыскерлердің тізімдік санынан %)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
"Актогай-АГРО" фирмасы жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
210
1
2
2
"Ақтоғай ауданы әкімдігі, Ақтоғай ауданының экономиканың нақты секторы бөлімінің "Ақтоғай-Сервис" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
97
1
1
Ақтоғай ауданы әкiмдiгiнiң
2019 жылғы "26" қарашадағы
№ 304 қаулысына
2-қосымша
2020 жылға арналған Ақтоғай ауданының ұйымдарында пробация қызметінің есебінде
тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Р/с №
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның мөлшері (жұмыскерлердің тізімдік санынан %)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
"Актогай-АГРО" фирмасы жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
210
1
2
2
"Ақтоғай ауданы әкімдігі, Ақтоғай ауданының экономиканың нақты секторы бөлімінің "Ақтоғай-Сервис" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
97
1
1
3
"Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны