О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 224/43 "О бюджете Актогайского сельского округа на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 13 декабря 2019 года № 275/58. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 декабря 2019 года № 6668
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 224/43 "О бюджете Актогайского сельского округа на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6225, опубликованное 14 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "157920" заменить цифрами "197249";
цифры "21252" заменить цифрами "20720";
цифры "3484" заменить цифрами "4016";
цифры "133184" заменить цифрами "172513";
в подпункте 2) цифры "163143" заменить цифрами "202472";
в пункте 4:
цифры "72284" заменить цифрами "111613";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Актогайского районного маслихата Ш. Садвакасов
Секретарь Актогайского
районного маслихата Ж. Ташенев
Приложение
к решению Актогайского
районного маслихата от 13
декабря 2019 года № 275/58
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата от 29
декабря 2018 года № 224/43
Бюджет Актогайского сельского округа на 2019 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "Ақтоғай ауылдық округінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 224/43 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 275/58 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 желтоқсанда № 6668 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "Ақтоғай ауылдық округінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 224/43 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6225 болып тіркелген, 2019 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"157920" сандары "197249" сандарымен ауыстырылсын;
"21252" сандары "20720" сандарымен ауыстырылсын;
"3484" сандары "4016" сандарымен ауыстырылсын;
"133184" сандары "172513" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "163143" сандары "202472" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармақта:
"72284" сандары "111613" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихатының бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Ш. Садвакасов
Ақтоғай аудандық
мәслихатының хатшысы Ж. Ташенев
Павлодар облысы Ақтоғай
аудандық мәслихатының
2019 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 275/58 шешіміне
қосымша
Ақтоғай аудандық
мәслихатының 2018
жылғы 29 желтоқсандағы
№ 224/43 шешіміне
1-қосымша
Ақтоғай ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5