О внесении изменений и дополнения в решение Баянаульского районного маслихата от 20 июля 2016 года № 25/05 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Баянаульского района"
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 25 ноября 2019 года № 289/50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 ноября 2019 года № 6645. Утратило силу решением Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 22 августа 2024 года № 197/22
Сноска. Утратило силу решением Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 22.08.2024 № 197/22 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 20 июля 2016 года № 25/05 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Баянаульского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5197, опубликованное 12 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Баянаульского района, утвержденных указанным решением:
в подпункте 9) пункта 2 слова "Баянаульское районное отделение департамента "Межведомственный расчетный центр социальных выплат" - филиал некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Павлодарской области;" заменить словами "отдел Баянаульского района по социальному обеспечению филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Павлодарской области;";
в подпункте 4-7) пункта 9 цифру "6" заменить цифрой "10";
в подпункте 1-2) пункта 10 цифру "5" заменить цифрой "10";

Баянауыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі "Баянауыл ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" № 25/05 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қарашадағы № 289/50 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 қарашада № 6645 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 тамыздағы № 197/22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 22.08.2024 № 197/22 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 қаулысына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі "Баянауыл ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" № 25/05 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5197 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Баянауыл ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидасында:
2-тармақтың 9) тармақшада "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Павлодар облысы бойынша филиалы - "Әлеуметтік төлемдерді ведомствоаралық есептеу орталығы" Павлодар облысы бойынша департаментінің Баянауыл аудандық бөлімшесі;" деген сөздер "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Павлодар облысы бойынша филиалының әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Баянауыл ауданының бөлімі;" деген сөздерімен ауыстырылсын;
9-тармақтың 4-7) тармақшада "6" деген сан "10" деген санымен ауыстырылсын;
10-тармақтың 1-2) тармақшада "5" деген сан "10" деген санымен ауыстырылсын;

в подпункте 1-4) пункта 10 слова и цифры "в размере до 50000 (пятидесяти тысяч) тенге" заменить словами и цифрами "в размере 25 МРП";
подпункт 4) пункта 9 дополнить подпунктом 4-8) следующего содержания:
"для категории, указанной в подпункте 7-2) пункта 8 настоящих Правил на проезд в период получения гемодиализа в размере 15 МРП на основании личного заявления с указанием номера лицевого счета в банках второго уровня или в организациях, имеющих соответствующую лицензию на осуществление отдельных видов банковских операций, документов, указанных в подпунктах 1), 2) пункта 15 настоящих Правил, справки - подтверждения медицинского учреждения о получении курса лечения.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития, планирования бюджета и социальной политики.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата Т. Қасен

10-тармақтың 1-4) тармақшада "50000 (елу мың) теңге мөлшеріне дейін" деген сөздер мен сандар "25 АЕК мөлшерінде" деген сөздерімен және сандарымен ауыстырылсын;
9-тармағының 4) тармақшасы келесі мазмұндағы 4-8) тармақшамен толықтырылсын:
"осы Қағиданың 8-тармақтың 7-2) тармақшасында көрсетілген санатына гемодиализ алу мезгілінде жол жүруге 15 АЕК мөлшерінде екінші деңгейдегі банктердегі немесе жеке банк операцияларына лицензиясы бар ұжымдардағы дербес есеп шотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші бойынша, осы Қағиданың 15-тармақтың 1), 2) тармақшаларында көрсетілген құжаттар, медициналық мекеменің емделу курсын алғаны растау анықтамасы негізінде.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері, бюджетті жоспарлау және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихатының хатшысы Т. Қасен