О бюджетах сельских округов и поселка Майкаин Баянаульского района на 2020 - 2022 годы
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 30 декабря 2019 года № 304/54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 января 2020 года № 6702. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Баянаульского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 748349 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20528 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 727621 тысяч тенге;
2) затраты – 754258 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5909 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5909 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 21.12.2020 № 366/64 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Аксанского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 40677 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 614 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 479 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 39584 тысяч тенге;
2) затраты – 40677 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 21.12.2020 № 366/64 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет Бирликского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

2020 - 2022 жылдарға арналған Баянауыл ауданының ауылдық округтері және Майқайың кентінің бюджеттері туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 304/54 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 қаңтарда № 6702 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 748349 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20528 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 727621 мың теңге;
2) шығындар – 754258 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5909 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5909 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 21.12.2020 № 366/64 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ақсаң ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40677 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 614 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 479 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 39584 мың теңге;
2) шығындар – 40677 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 21.12.2020 № 366/64 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2020 - 2022 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

13. Утвердить бюджет поселка Майкаин на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 37, 38, 39 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 617246 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23030 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 44 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 594022 тысяч тенге;
2) затраты – 622400 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5154 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5154 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 21.12.2020 № 366/64 (вводится в действие с 01.01.2020).
14. Учесть на 2020 год объем бюджетных субвенций, выделенных из районного бюджета бюджетам сельских округов и поселка Майкаин в общей сумме 842085 тысяч тенге, в том числе:
Баянаульский сельский округ – 258250 тысяч тенге;
Аксанский сельский округ – 30319 тысяч тенге;
Бирликский сельский округ – 25482 тысяч тенге;
Жанажольский сельский округ – 25854 тысяч тенге;
Жанатлекский сельский округ – 22738 тысяч тенге;
Каратомарский сельский округ – 22679 тысяч тенге;
Куркелинский сельский округ – 26146 тысяч тенге;
Кундыкольский сельский округ – 24253 тысяч тенге;
Қызылтауский сельский округ – 24849 тысяч тенге;
Сатпаевский сельский округ – 26073 тысяч тенге;
Торайгырский сельский округ – 31874 тысяч тенге;
Узынбулакский сельский округ – 23650 тысяч тенге;
поселок Майкаин – 299918 тысяч тенге.

13. 2020 - 2022 жылдарға арналған Майқайың кентінің бюджеті тиісінше 37, 38, 39 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 617246 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 23030 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 150 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 44 мың теңге;
трансферттер түсімі – 594022 мың теңге;
2) шығындар – 622400 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5154 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5154 мың теңге.
Ескерту. 13 - тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 21.12.2020 № 366/64 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. 2020 жылға арналған ауылдық округтері мен Майкайың кентінің бюджеттеріне аудандық бюджеттен бөлінген бюджеттік субвенциялардың жалпы сомасы 842085 мың теңге мөлшерінде ескерілсін, соның ішінде:
Баянауыл ауылдық округі – 258250 мың теңге;
Ақсаң ауылдық округі – 30319 мың теңге;
Бірлік ауылдық округі – 25482 мың теңге;
Жаңажол ауылдық округі – 25854 мың теңге;
Жаңатілек ауылдық округі – 22738 мың теңге;
Қаратомар ауылдық округі – 22679 мың теңге;
Күркелі ауылдық округі – 26146 мың теңге;
Құндыкөл ауылдық округі – 24253 мың теңге;
Қызылтау ауылдық округі – 24849 мың теңге;
Сәтбаев ауылдық округі – 26073 мың теңге;
Торайғыр ауылдық округі – 31874 мың теңге;
Ұзынбұлақ ауылдық округі – 23650 мың теңге;
Майқайың кенті – 299918 мың теңге.

15. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

15. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер көзделсін.

16. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально– экономического развития, планирования бюджета и социальной политики.
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии, секретарь
Баянаульского районного маслихата Т. Қасен
Приложение 1
к решению маслихата
Баянаульского района
от 30 декабря 2019 года
№ 304/54
Бюджет Баянаульского сельского округа на 2020 год
(с изменениями)

16. Шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері, бюджетті жоспарлау және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
17. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Баянауыл аудандық
мәслихатының хатшысы Т. Қасен
Баянауыл аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 30 желтоқсаны
№ 304/54 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Баянауыл ауылдық округінің
бюджеті (өзгерiстермен)