Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы по Железинскому району на 2020 год
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 2 октября 2019 года № 302/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 октября 2019 года № 6565. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 8) статьи 9, подпунктом 3) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации", акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в организациях Железинского района, независимо от организационно-правовой формы и формы собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Железинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие c 1 января 2020 года.
Аким района К. Кашкиров
Приложение
к постановлению акимата
Железинского района
от "2" октября 2019 года

2020 жылға арналған Железин ауданы бойынша бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 2 қазандағы № 302/9 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 қазанда № 6565 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабы 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 8) тармақшасына, 27-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 412 бұйырығына сәйкес, Железин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан, Железин ауданының ұйымдарында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Железин ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Кашкиров
Железин ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "2" қазандағы

№ 302/9
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения
свободы по Железинскому району на 2020 год
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер установленной квоты (%)
Количество рабочих мест (человек)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Сапро-НАТ"
73
3%
2

№ 302/9 қаулысына
қосымша
2020 жылға арналған Железин ауданы бойынша бас бостандығынан айыру
орындарынан босатылған адамдарға арналған жұмыс орындарының квотасы
Р/с
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Белгіленген квотаның мөлшері (%)
Жұмыс орындар саны (адам)
1
"Сапро-НАТ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
73
3%
2