О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Железинского района
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 18 ноября 2019 года № 368/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 декабря 2019 года № 6662
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Железинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Железинского района К. Кашкиров
Приложение
к постановлению акимата
Железинского района от "18"
ноября 2019 года № 368/10
Перечень утративших силу некоторых
постановлений акимата Железинского района
1. Постановление акимата Железинского района от 29 февраля 2016 года № 40/3 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и определении бюджетных программ и товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4997, опубликованное 18 марта 2016 года в районных газетах "Туған өлке" и "Родные просторы").
2. Постановление акимата Железинского района от 12 августа 2016 года № 167/8 "О внесении изменения в постановление акимата Железинского района от 29 февраля 2016 года № 40/3 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и определениибюджетных программ и товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5231, опубликованное 19 сентября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата Железинского района от 30 января 2017 года № 21/2 "О внесении изменения в постановление акимата Железинского района от 29 февраля 2016 года № 40/3 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и определении бюджетных программ и товаров, работ, услуг по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5370, опубликованное 11 февраля 2017 года в районных газетах "Туған өлке" и "Родные просторы").

Железин ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 18 қарашадағы № 368/10 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 желтоқсанда № 6662 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Железин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Железин ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Железин ауданының әкімі К. Кашкиров
Железин ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "18" қарашадағы
№ 368/10 қаулысына
қосымша
Железин ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Железин ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысын айқындау және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы орындалатын бюджеттік бағдарламаларды және тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді айқындау туралы" № 40/3 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4997 болып тіркелген, 2016 жылғы 18 наурызда "Туған өлке" және "Родные просторы" аудандық газеттерінде жарияланған).
2. Железин ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 тамыздағы "Железин ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысын айқындау және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы орындалатын бюджеттік бағдарламаларды және тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді айқындау туралы" № 40/3 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 167/8 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5231 болып тіркелген, 2016 жылғы 19 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Железин ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 30 қаңтардағы "Железин ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысын айқындау және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы орындалатын бюджеттік бағдарламаларды және тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді айқындау туралы" № 40/3 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 21/2 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5370 болып тіркелген, 2016 жылғы 11 ақпанда "Туған өлке" және "Родные просторы" аудандық газеттерінде жарияланған).

4. Постановление акимата Железинского района от 19 декабря 2018 года № 418/11 "О внесении изменения в постановление акимата Железинского района от 29 февраля 2016 года № 40/3 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и определениибюджетных программ и товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6185, опубликованное 09 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

4. Железин ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 желтоқсандағы "Железин ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысын айқындау және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы орындалатын бюджеттік бағдарламаларды және тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді айқындау туралы" № 40/3 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 418/11 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6185 болып тіркелген, 2019 жылғы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).