О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 23 мая 2018 года № 130-26-6 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Иртышского района"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 26 апреля 2019 года № 168-39-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 мая 2019 года № 6338. Утратило силу решением Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 19 октября 2020 года № 245-58-6
Сноска. Утратило силу решением Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 19.10.2020 № 245-58-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии c пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 23 мая 2018 года № 130-26-6 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Иртышского района" (далее – Правила) (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5988, опубликованное 13 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 2 главы 1 Правил изложить в следующей редакции:
"1) уполномоченная организация – отдел Иртышского района по социальному обеспечению филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Павлодарской области;";
в приложении 1 Правил:
в пункте 1:
подпункт 9-3) изложить в следующей редакции:
"лица, оставшиеся без средств существования вследствие пожара, чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера;";
в пункте 2:
в абзаце пятом после слов "до 70 МРП" добавить слова "лицам, ранее не получавшим данный вид помощи в течение трех лет";
в абзаце седьмом цифру "10" заменить на цифру "20";
абзац одиннадцатый изложить в следующей редакции:
"подпункте 10-3) пункта 1 настоящего Перечня на усиленное питание в период прохождения амбулаторного лечения при условии соблюдения больным режима лечения в размере 7 МРП, на основании справки врачебно - консультативной комиссии с указанием периода амбулаторного лечения, предоставляемой коммунальным государственным предприятием на праве хозяйственного ведения "Иртышская центральная районная больница.";
в пункте 3:
абзац седьмой изложить в следующей редакции:

Ертіс аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Ертіс ауданының мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 130-26-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 168-39-6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 мамырда № 6338 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2020 жылғы 19 қазандағы № 245-58-6 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 19.10.2020 № 245-58-6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 қаулысына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Ертіс ауданының мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 130-26-6 шешіміне (бұдан әрі – Қағида) (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5988 болып тіркелген, 2018 жылғы 13 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
Қағиданың 1-тарауы 2-тармағының 1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"1) уәкілетті ұйым – "Азаматтарға арналған үкімет" Мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Павлодар облысы бойынша филиалының әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Ертіс ауданының бөлімі;";
Қағиданың 1-қосымшасында:
1-тармағында:
9-3) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың, өрттің салдарынан тіршілікке қажетті жабдықсыз қалған адамдар;";
2-тармағында:
бесінші абзацтағы "70 АЕК дейін" деген сөздерден кейін "үш жыл ішінде мұндай көмек түрін бұрын алмаған азаматтарға" деген сөздермен толықтырылсын;
жетінші абзацтағы "10" саны "20" санына ауыстырылсын;
он бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"осы Тізбенің 1-тармағының 10-3) тармақшасында көрсетілген санаттарға науқастың емделу тәртібін сақтаған жағдайда амбулаторлық емделу мерзіміне жақсартылған тамаққа 7 АЕК мөлшерінде, амбулаториялық емдеу кезеңін көрсете отырып шаруашылықты жүргізу құқығындағы "Ертіс орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны емханасымен берілетін, дәрігерлік кеңес комиссиясының анықтамасы негізінде.";
3-тармағында:
жетінші абзац келесі редакцияда жазылсын:

"подпункте 9-4) пункта 1 настоящего Перечня, в размере до 15 МРП".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по бюджету, социальной политике и законности.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Аушенов
Секретарь Иртышского
районного маслихата Б. Шингисов

"осы Тізбенің 1-тармағының 9-4) тармақшасында, 15 АЕК дейін мөлшерінде".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының бюджет, әлеуметтік саясат және заңдылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Аушенов
Ертіс аудандық
мәслихатының хатшысы Б. Шингисов