О внесении изменения в решение Иртышского районного маслихата от 30 апреля 2014 года № 134-30-5 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 24 сентября 2019 года № 197-45-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 октября 2019 года № 6572. Утратило силу решением Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 14 декабря 2020 года № 264-60-6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 14.12.2020 № 264-60-6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 10 Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504, Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 30 апреля 2014 года № 134-30-5 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3786, опубликованное 12 мая 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
в подпункте 1) пункта 1 цифры "150000 (сто пятьдесят тысяч)" заменить цифрами "500000 (пятьсот тысяч)".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по бюджету, социальной политике и законности.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Л. Гунжель
Секретарь Иртышского
районного маслихата Б. Шингисов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Павлодарской области Б. Бакауов
"30" сентября 2019 года

Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Атаулы және мереке күндеріне жеке алынған санаттағы алушылар үшін әлеуметтік көмек мөлшерлерін белгілеу туралы" № 134-30-5 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 қыркүйетегі № 197-45-6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 қазанда № 6572 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 264-60-6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 264-60-6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысымен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларының 10-тармағына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Атаулы және мереке күндеріне жеке алынған санаттағы алушылар үшін әлеуметтік көмек мөлшерлерін белгілеу туралы" № 134-30-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3786 болып тіркелген, 2014 жылғы 12 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармағының 1) тармақшасында "150000 (жүз елу мың)" деген сандар "500000 (бес жүз мың)" деген сандарымен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының бюджет, әлеуметтік саясат және заңдылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Л. Гунжель
Ертіс аудандық мәслихат хатшысы Б. Шингисов
"КЕЛІСІЛГЕН"
Павлодар облысының әкімі Б. Бақауов
2019 жылғы "30" қыркүйек