Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории района Тереңкөл
Постановление акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 15 апреля 2019 года № 118/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 апреля 2019 года № 6313.
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 19.01.2023 № 14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат района Тереңкөл ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с территориальной избирательной комиссией района Тереңкөл места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории района Тереңкөл согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 19.01.2023 № 14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Исключен - постановлением акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 19.01.2023 № 14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившим силу постановление акимата Качирского района от 21 августа 2014 года № 275/9 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями на территории Качирского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3981, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 10 сентября 2014 года).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Тереңкөл Муканова Р.Б.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Айткенов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель территориальной
избирательной комиссии района Тереңкөл Е. Мартыненко
"15" апреля 2019 года
Приложение 1
к постановлению акимата
района Тереңкөл
от "15" апреля 2019 года

Тереңкөл ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 15 сәуірдегі № 118/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 сәуірде № 6313 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 19.01.2023 № 14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабы 4 және 6-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес Тереңкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тереңкөл аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп Тереңкөл ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 19.01.2023 № 14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Алып тасталды - Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 19.01.2023 № 14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Качир ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 21 тамыздағы "Качир ауданының аумағында үгіт баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды және сайлаушылармен кездесулерді өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы" № 275/9 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3981 болып тіркелген, 2014 жылғы 10 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Тереңкөл ауданы әкімі аппаратының басшысы Р.Б. Мұқановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Әйткенов
"КЕЛІСІЛДІ"Тереңкөл аудандық
аумақтық сайлау комиссиясының төрағасы Е. Мартыненко
2019 жылғы "15" сәуірдегі
Тереңкөл ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "15" сәуірдегі

№ 118/2
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории района Тереңкөл
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 19.01.2023 № 14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными постановлением акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 30.05.2024 № 125/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование населенного пункта
Месторасположение
1
2
3
Байконысский сельский округ
1.
село Байконыс
Возле здания коммунального государственного учреждения "Байконысская средняя общеобразовательная школа" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Касыма Есщанова, 22
2.
село Кызылтан
Возле здания коммунального государственного учреждения "Кызылтанская средняя общеобразовательная школа" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Тәуелсіздік, 5
3.
село Тлеубай
Возле здания клуба села Тлеубай государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Амангельды Иманова, 29
Песчанский сельский округ
4.
село Песчаное
Возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Песчанского сельского округа" по улице Шоссейная, 5
5.
Возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Ясли-сад "Балдырған" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Шоссейная, 1А
6.
Возле здания врачебной амбулатории коммунального государственного придприятия на праве хозяйственного ведения "Больница района Тереңкөл" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области по улице Шоссейная, 56
7.
Возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры села Песчаное аппарата акима Песчанского сельского округа" по улице Выдрина, 1Б
8.
село Карасук
Возле здания клуба села Карасук государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры села Песчаное аппарата акима Песчанского сельского округа" по улице Луговая, 7
Теренкольский сельский округ
9.
село Ынталы
Возле здания коммунального государственного учреждения "Инталинская основная общеобразовательная школа" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Ынталы, 4
10.
село Теренколь
Возле здания коммунального государственного учреждения "ALDASPAN жастар орталығы" отдела внутренней политики и развития языков района Тереңкөл, акимата района Тереңкөл по улице Елгина, 128
11.
Возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Тәуелсіздік, 230
12.
Возле здания государственного учреждения "Территориальная инспекция района Тереңкөл Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" по улице Байтурсынова, 234
13.
Возле здания государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ района Тереңкөл по улице Тургенева,77
14.
Возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Аграрно-технический колледж района Тереңкөл" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области по улице Гагарина,18
15.
Возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Музыкальная школа" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Тәуелсіздік, 128
Береговой сельский округ
16.
село Береговое
Возле здания Дома культуры села Береговое государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Намазбаева, 3
17.
село Зеленая Роща
Возле здания коммунального государственного учреждения "Зеленорощинская основная общеобразовательная школа" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Целинная, 4
18.
село Осьмерыжск
Возле здания коммунального государственного учреждения "Осьмерыжская основная общеобразовательная школа" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Школьная, 2
Сельский округ Жаңабет
19.
село Жанабет
Возле здания Дома культуры села Жанабет государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Кооперативная, 48
20.
село Жаскайрат
Возле здания коммунального государственного учреждения "Жаскайратская основная общеобразовательная школа" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Исы Байзакова, 6
Октябрьский сельский округ
21.
село Первомайское
Возле здания коммунального государственного учреждения "Первомайская основная общеобразовательная школа" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Бірлік, 11
22.
село Октябрьское
Возле здания Досугового центра села Октябрьское государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Тәуелсіздік, 10
Калиновский сельский округ
23.
село Калиновка
Возле здания Дома культуры села Калиновка государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Жеңіс, 52
24.
село Кызылдау
Возле здания клуба села Кызылдау государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Школьная, 13
Сельский округ Томарлы
25.
село Томарлы
Возле здания Дома культуры села Томарлы государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Бастау, 38
Ивановский сельский округ
26.
село Ивановка
Возле здания коммунального государственного учреждения "Ивановская средняя общеобразовательная школа" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Достық, 32
Сельский округ Алтай
27.
село Алтай
Возле здания Дома культуры села Алтай государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Кирова, 24
28.
село Фрументьевка
Возле здания Дома культуры села Фрументьевка государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Мерей, 17
Сельский округ Әулиеағаш
29.
село Аққайың
Возле здания клуба села Аққайың государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Советов, 1
30.
село Әулиеағаш
Возле здания государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Әулиеағаш" по улице Асар, 1
Жанакурлысский сельский округ
31.
село Қоржынкөл
Возле здания клуба села Қоржынкөл государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Бәйтерек, 25
32.
село Жанакурылыс
Возле здания коммунального государственного учреждения "Жанакурлысская основная общеобразовательная школа" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Мектеп, 6
Приложение 2
к постановлению акимата
района Тереңкөл

№ 118/2 қаулысына
1-қосымша
Тереңкөл ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 19.01.2023 № 14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 30.05.2024 № 125/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Р/с №
Елді мекеннің атауы
Орналасқан орны
1
2
3
Байқоныс ауылдық округі
1.
Байқоныс ауылы
Қасым Есжанов көшесі, 22, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Байқоныс жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
2.
Қызылтан ауылы
Тәуелсіздік көшесі, 5, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Қызылтан жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
3.
Тілеубай ауылы
Амангелді Иманов көшесі, 29, "Тереңкөл ауданының Мәдениет Үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Тілеубай ауылының клубы ғимаратының жанында
Песчан ауылдық округі
4.
Песчан ауылы
Шоссейная көшесі, 5, "Песчан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
5.
Шоссейная көшесі, 1А, "Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Балдырған" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық қәсіпорнының ғимаратының жанында
6.
Шоссейная көшесі, 56, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Тереңкөл аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанында
7.
Выдрин көшесі, 1Б, "Песчан ауылдық округі әкімінің аппараты Песчан ауылының Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорының ғимаратының жанында
8.
Қарасуық ауылы
Луговая көшесі, 7, "Песчан ауылдық округі әкімінің аппараты Песчан ауылының Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Қарасуық ауылының клубы ғимаратының жанында
Тереңкөл ауылдық округі
9.
Ынталы ауылы
Ынталы көшесі, 4, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Ынталы негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында ғимаратының жанында
10.
Тереңкөл ауылы
Елгин көшесі, 128, Тереңкөл ауданы әкімдігінің, Тереңкөл ауданының ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімінің "ALDASPAN жастар орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
11.
Тәуелсіздік көшесі, 230, "Тереңкөл ауданының Мәдениет Үйі" мемлеметтік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимаратының жанында
12.
Байтұрсынов көшесі, 234, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсәптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Тереңкөл аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
13.
Тургенев көшесі, 77, "Тереңкөл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдармалар бөлімі" мемлеметтік мекемесі ғимаратының жанында
14.
Гагарин көшесі, 18, Павлодар облысы әкімдігі "Павлодар облысы білім беру басқармасының Тереңкөл ауданының аграрлық-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
15.
Тәуелсіздік көшесі, 128, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім бері бөлімінің "Музыкалық мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
Береговой ауылдық округі
16
Береговое ауылы
Намазбаев көшесі, 3, "Тереңкөл ауданының Мәдениет Үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Береговое ауылының Мәдениет үйі ғимаратының жанында
17
Зеленая Роща ауылы
Целинная көшесі, 4, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Зеленая роща негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
18
Осьмерыжск ауылы
Школьная көшесі, 2, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Оьмерыжск негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Жаңабет ауылдық округі
19
Жаңабет ауылы
Кооперативная көшесі, 48, "Тереңкөл ауданының Мәдениет Үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Жаңабет ауылының Мәдениет үйі ғимаратының жанында
20
Жасқайрат ауылы
Иса Байзақов көшесі, 6, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Жасқайрат негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Октябрьск ауылдық округі
21
Первомайское ауылы
Бірлік көшесі, 11, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Первомайск негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
22
Октябрьское ауылы
Тәуелсіздік көшесі, 10, "Тереңкөл ауданының Мәдениет Үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Октябрьское ауылының демалыс орталығы ғимаратының жанында
Калиновка ауылдық округі
23
Калиновка ауылы
Жеңіс көшесі, 52, "Тереңкөл ауданының Мәдениет Үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Калиновка ауылының Мәдениет үйі ғимаратының жанында
24
Қызылдау ауылы
Школьная көшесі, 13, "Тереңкөл ауданының Мәдениет Үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Қызылдау ауылының клубы ғимаратының жанында
Томарлы ауылдық округі
25
Томарлы ауылы
Бастау көшесі, 38, "Тереңкөл ауданының Мәдениет Үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Томарлы ауылының Мәдениет үйі ғимаратының жанында
Ивановка ауылдық округі
26
Ивановка ауылы
Достық көшесі, 32, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Ивановка жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Алтай ауылдық округі
27
Алтай ауылы
Киров көшесі 24, "Тереңкөл ауданының Мәдениет Үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Алтай Мәдениет үйі ғимаратының жанында
28
Фрументьевка ауылы
Мерей көшесі, 17, "Тереңкөл ауданының Мәдениет Үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Фрументьевка ауылының Мәдениет үйі ғимаратының жанында
Әулиеағаш ауылдық округі
29
Аққайың ауылы
Советов көшесі, 1, "Тереңкөл ауданының Мәдениет Үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Аққайың ауылының клубы ғимаратының жанында
30
Әулиеағаш ауылы
Асар көшесі, 1, "Әулиеағаш ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Жаңақұрылыс ауылдық округі
31
Қоржынкөл ауылы
Бәйтерек көшесі, 25, "Тереңкөл ауданының Мәдениет Үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Қоржынкөл клубы ғимаратының жанында
32
Жанақұрылыс ауылы
Мектеп көшесі, 6, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Жаңақұрылыс негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Тереңкөл ауданы әкімдігінің

от "15" апреля 2019 года
№ 118/2
Помещения
для проведения встреч кандидатов с избирателями
Сноска. Приложение 2 - исключено постановлением акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 19.01.2023 № 14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

2019 жылғы "15" сәуірдегі
№ 118/2 қаулысына
2-қосымша
Кандидаттардың сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін
үй-жайлар
Ескерту. 2-қосымша алып тасталды - Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 19.01.2023 № 14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.