О внесении изменений и дополнений в решение Павлодарского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 44/215 "О Павлодарском районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 29 марта 2019 года № 51/231. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 2 апреля 2019 года № 6284
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 44/215 "О Павлодарском районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6191, опубликованное 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 782 462" заменить цифрами "5 801 475";
цифры "682 018" заменить цифрами "642 018";
цифры "14 282" заменить цифрами "14 410";
цифры "5 067 823" заменить цифрами "5 126 708";
в подпункте 2) цифры "5 782 462" заменить цифрами "5 830 936";
в подпункте 3):
цифры "68 633" заменить цифрами "68 664";
цифры "26 055" заменить цифрами "26 024";
в подпункте 5) цифры "-68 633" заменить цифрами "-98 125";
в подпункте 6) цифры "68 633" заменить цифрами "98 125";
в пункте 10:
цифры "65 389" заменить цифрами "64 004";
цифры "35 303" заменить цифрами "32 202";
цифры "16 000" заменить цифрами "13 623";
дополнить абзацами следующего содержания:
"2 721 тысяч тенге – на расходы капитального характера в государственных органах;";
"25 262 тысяч тенге – на расходы текущего и капитального характера в сфере жилищно - коммунального хозяйства;";
"11 531 тысяч тенге – на расходы текущего характера в сфере образования;";
"554 тысяч тенге – на расходы капитального характера в сфере культуры в Кенесском сельском округе.".
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Павлодар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 44/215 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 51/231 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 сәуірде № 6284 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 44/215 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6191 болып тіркелген, 2019 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшасында:
"5 782 462" сандары "5 801 475" сандарымен ауыстырылсын;
"682 018" сандары "642 018" сандарымен ауыстырылсын;
"14 282" сандары "14 410" сандарымен ауыстырылсын;
"5 067 823" сандары "5 126 708" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "5 782 462" сандары "5 830 936" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"68 633" сандары "68 664" сандарымен ауыстырылсын;
"26 055" сандары "26 024" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-68 633" сандары "-98 125" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "68 633" сандары "98 125" сандарымен ауыстырылсын;
10-тармағында:
"65 389" сандары "64 004" сандарымен ауыстырылсын;
"35 303" сандары "32 202" сандарымен ауыстырылсын;
"16 000" сандары "13 623" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"2 721 мың теңге – мемлекеттік органдарда күрделі сипаттағы шығындарға;";
"25 262 мың теңге – тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы ағымдағы және күрделі сипаттағы шығындарға;";
"11 531 мың теңге – білім беру саласындағы ағымдағы сипаттағы шығындарға;";
"554 мың теңге – Кеңес ауылдық округінде мәдениет саласындағы күрделі сипаттағы шығындарға.".
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.