О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 44/215 "О Павлодарском районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 22 ноября 2019 года № 62/274. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 ноября 2019 года № 6627. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 44/215 "О Павлодарском районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6191, опубликованное 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 572 188" заменить цифрами "6 844 778";
цифры "26 609" заменить цифрами "27 093";
цифры "26 055" заменить цифрами "29 244";
цифры "5 839 622" заменить цифрами "6 108 539";
в подпункте 2) цифры "6 601 649" заменить цифрами "6 874 239";
в подпункте 3):
цифры "68 664" заменить цифрами "71 970";
цифры "94 688" заменить цифрами "97 994";
в подпункте 5) цифры "-98 125" заменить цифрами "-101 431";
в подпункте 6) цифры "98 125" заменить цифрами "101 431";
в пункте 2 цифры "13 200" заменить цифрами "8 640";
в пункте 10:
цифры "50 202" заменить цифрами "63 345";
цифры "11 531" заменить цифрами "10 487";
цифры "10 312" заменить цифрами "10 170";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета.

Павлодар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 44/215 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 қарашадағы № 62/274 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 қарашада № 6627 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 44/215 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6191 болып тіркелген, 2019 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"6 572 188" сандары "6 844 778" сандарымен ауыстырылсын;
"26 609" сандары "27 093" сандарымен ауыстырылсын;
"26 055" сандары "29 244" сандарымен ауыстырылсын;
"5 839 622" сандары "6 108 539" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "6 601 649" сандары "6 874 239" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"68 664" сандары "71 970" сандарымен ауыстырылсын;
"94 688" сандары "97 994" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-98 125" сандары "-101 431" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "98 125" сандары "101 431" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақта "13 200" сандары "8 640" сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақта:
"50 202" сандары "63 345" сандарымен ауыстырылсын;
"11 531" сандары "10 487" сандарымен ауыстырылсын;
"10 312" сандары "10 170" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.