О внесении изменений и дополнения в решение Успенского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 193/38 "Об Успенском районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 30 апреля 2019 года № 210/45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 мая 2019 года № 6344. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 193/38 "Об Успенском районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6201, опубликованное 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 001 219" заменить цифрами "3 018 363";
цифры "343 372" заменить цифрами "332 372";
цифры "3 126" заменить цифрами "3 128";
цифры "2 654 443" заменить цифрами "2 682 585";
в подпункте 2) цифры "3 001 219" заменить цифрами "3 053 431";
в подпункте 3):
цифры "57 504" заменить цифрами "57 504,3";
цифры "75 750" заменить цифрами "75 750,3";
в подпункте 5) цифры "-57 504" заменить цифрами "-92 572,3";
в подпункте 6) цифры "57 504" заменить цифрами "92 572,3";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть на 2019 год объемы целевых текущих трансфертов из вышестоящих бюджетов, передаваемых по районным программам в бюджет Успенского сельского округа в следующих размерах:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих в связи с изменением размера заработной платы – 10 485 тысяч тенге;
на организацию питания детям из многодетных и малообеспеченных семей в коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Балапан" аппарата акима Успенского сельского округа" – 2 911 тысяч тенге;
на укрепление материально-технической базы коммунального государственного казенного предприятия "Детский сад "Балапан" аппарата акима Успенского сельского округа" – 1 508 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

Успен аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Успен аудандық бюджеті туралы" № 193/38 шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 210/45 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 мамырда № 6344 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Успен аудандық бюджеті туралы" № 193/38 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6201 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қантарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер және толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"3 001 219" сандары "3 018 363" сандарымен ауыстырылсын;
"343 372" сандары "332 372" сандарымен ауыстырылсын;
"3 126" сандары "3 128" сандарымен ауыстырылсын;
"2 654 443" сандары "2 682 585" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3 001 219" сандары "3 053 431" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"57 504" сандары "57 504,3" сандарымен ауыстырылсын;
"75 750" сандары "75 750,3" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-57 504" сандары "-92 572,3" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "57 504" сандары "92 572,3" сандарымен ауыстырылсын.
келесі мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2019 жылға арналған аудандық бағдарламалар бойынша Успен ауылдық округінің бюджетіне жоғары тұрған бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі келесі мөлшерлерде ескерілсін:
жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға – 10 485 мың теңге;
"Успен ауылдық округі әкімі аппаратының "Балапан" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнында көп балалы және аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы балалардың тамақтануын ұйымдастыруға – 2 911 мың теңге;
"Успен ауылдық округі әкімі аппаратының "Балапан" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 1 508 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.