Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в организациях Успенского района на 2019 год
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 19 июня 2019 года № 178/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 июня 2019 года № 6439
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 8) статьи 9, подпунктом 3) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации", акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2019 жылға арналған бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды Успен ауданының ұйымдарында жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 19 маусымдағы № 178/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 маусымда № 6439 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабы 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 8) тармақшасына, 27-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 412 бұйрығына сәйкес Успен ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в организациях Успенского района на 2019 год независимо от организационно - правовой формы и формы собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Успенского района Дисюпову А. А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района К. Абушахманов
Приложение
к постановлению акимата
Успенского района
от "19" июня 2019 года № 178/6
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест
лишения свободы, в организациях Успенского района на 2019 год
№ п/п
Наименование организаций
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы (единиц)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Галицкое Агро"

1. 2019 жылға арналған бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды Успен ауданының ұйымдарында жұмысқа орналастыру үшін ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан осы қаулының қосымшасына сәйкес жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Успен ауданы әкімінің орынбасары А. А. Дисюповаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Қ. Абушахманов
Успен ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "19" маусымдағы
№ 178/6 қаулысына
қосымша
2019 жылға арналған бас бостандығынан айыру орындарынан
босатылған адамдарды Успен ауданының ұйымдарында жұмысқа
орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Р/с№
Ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (қызметкерлердің тізімдік саны %)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
"Галицкое Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі