О признании утратившими силу некоторых решений Успенского районного маслихата
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 17 июня 2019 года № 222/47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 июня 2019 года № 6443
В соответствии Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Успенского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Успенского районного маслихата по вопросам социальной сферы и законности.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Скрипник
Секретарь районного маслихата Р. Бечелова
Приложение
к решению Успенского
районного маслихата
от 17 июня 2019 года № 222/47
Перечень утративших силу некоторых решений
Успенского районного маслихата
1. Решение Успенского районного маслихата от 25 сентября 2014 года № 194/38 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории села Таволжан Успенского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4099, опубликовано 16 октября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2. Решение Успенского районного маслихата от 25 сентября 2014 года № 195/38 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории села Богатырь Успенского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4100, опубликовано 16 октября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет");
3. Решение Успенского районного маслихата от 25 сентября 2014 года № 196/38 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории села Каратай Успенского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4102, опубликовано 16 октября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет");
4. Решение Успенского районного маслихата от 25 сентября 2014 года № 199/38 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Белоусовского сельского округа Успенского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4105, опубликовано 20 октября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет");

Успен аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2019 жылғы 17 маусымдағы № 222/47 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 маусымда № 6443 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Успен аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Успен аудандық мәслихатының әлеуметтік сала және заңдылық мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Скрипник
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының
2019 жылғы 17 маусымдағы
№ 222/47 шешіміне
қосымша
Успен аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған
кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Успен аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 қыркүйектегі "Успен ауданы Таволжан ауылы аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" № 194/38 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4099 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2. Успен аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 қыркүйектегі "Успен ауданы Богатырь ауылы аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" № 195/38 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4100 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
3. Успен аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 қыркүйектегі "Успен ауданы Қаратай ауылы аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" № 196/38 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4102 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
4. Успен аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 қыркүйектегі "Успен ауданы Белоусов ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" № 199/38 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4105 болып тіркелген, 2014 жылғы 20 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);

5. Решение Успенского районного маслихата от 25 сентября 2014 года № 200/38 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории села Ковалевка Ковалевского сельского округа Успенского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4101, опубликовано 16 октября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет");
6. Решение Успенского районного маслихата от 23 февраля 2015 года № 237/42 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Надаровского сельского округа Успенского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4329, опубликовано 11 марта 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").

5. Успен аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 қыркүйектегі "Успен ауданы Ковалев ауылдық округінің Ковалев ауылы аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" № 200/38 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4101 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
6. Успен аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 ақпандағы "Успен ауданы Надаров ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" № 237/42 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4329 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).