О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 173/49 "О бюджете Шарбактинского сельского округа на 2019 ө 2021 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 24 мая 2019 года № 192/57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 мая 2019 года № 6393
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 173/49 "О бюджете Шарбактинского сельского округа на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6221, опубликованное 14 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "221560" заменить цифрами "223911";
цифры "50601" заменить цифрами "44601";
цифры "2232" заменить цифрами "8232";
цифры "168727" заменить цифрами "171078";
в подпункте 2) цифры "221560" заменить цифрами "225746";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Шарбақты аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджеті туралы" № 173/49 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 мамырдағы № 192/57 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 мамырда № 6393 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджеті туралы" № 173/49 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6221 болып тіркелген, 2019 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"221560" сандары "223911" сандармен ауыстырылсын;
"50601" сандары "44601" сандармен ауыстырылсын;
"2232" сандары "8232" сандармен ауыстырылсын;
"168727" сандары "171078" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "221560" сандары "225746" сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.