О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2020 - 2022 годы
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 27 декабря 2019 года № 227/68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 декабря 2019 года № 6693.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Александровского сельского округа на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 115425 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6797 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6365 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 102263 тысяч тенге;
2) затраты – 115425 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 10.11.2020 № 271/82 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Галкинского сельского округа на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 50464 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2680 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 151 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1608 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46025 тысяч тенге;
2) затраты – 50464 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 10.11.2020 № 271/82 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет Жылы-Булакского сельского округа на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 177661 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3284 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1526 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 172851 тысяча тенге;

2020 - 2022 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 227/68 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 желтоқсанда № 6693 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020 – 2022 жылдарға арналған Александровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 115425 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6797 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6365 мың теңге;
трансферттер түсімі – 102263 мың теңге;
2) шығындар – 115425 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 10.11.2020 № 271/82 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 – 2022 жылдарға арналған Галкино ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50464 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2680 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 151 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1608 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46025 мың теңге;
2) шығындар – 50464 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 10.11.2020 № 271/82 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2020 – 2022 жылдарға арналған Жылы-Бұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 177661 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3284 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1526 мың теңге;
трансферттер түсімі – 172851 мың теңге;

7. Утвердить бюджет Шарбактинского сельского округа на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 438264 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21502 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2246 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 414516 тысяч тенге;
2) затраты – 449151 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 10887 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10887 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 10.11.2020 № 271/82 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Учесть в бюджете сельских округов на 2020 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 398153 тысяч тенге, в том числе:
Александровский – 41557 тысяч тенге;
Галкинский – 27319 тысяч тенге;
Жылы-Булакский – 30051 тысяча тенге;
Сосновский – 30787 тысяч тенге;
Орловский – 19924 тысяч тенге;
Шалдайский – 27718 тысяч тенге;
Шарбактинский – 220797 тысяч тенге.
9. Учесть в бюджете сельских округов целевые текущие трансферты на 2020 год из вышестоящих бюджетов в общей сумме 306922 тысяч тенге, в следующих размерах:
84268 тысяч тенге – на расходы текущего и капитального характера;
67737 тысяч тенге – на освещение улиц в населенных пунктах;
12395 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
25494 тысяч тенге – на обеспечение водоснабжением населенных пунктов;
103944 тысяч тенге – на проведение ремонта внутрипоселковых автомобильных дорог;
2000 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организации культуры;
200 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственной организации дошкольного образования;
10884 тысяч тенге – на установление оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования.
10. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

7. 2020 – 2022 жылдарға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 438264 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 21502 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2246 мың теңге;
трансферттер түсімі – 414516 мың теңге;
2) шығындар – 449151 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10887 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10887 мың теңге.
Ескерту. 7 - тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 10.11.2020 № 271/82 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2020 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудан бюджетінен ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі жалпы 398153 мың теңге сомада ескерілсін, соның ішінде:
Александровка – 41557 мың теңге;
Галкино – 27319 мың теңге;
Жылы-Бұлақ – 30051 мың теңге;
Сосновка – 30787 мың теңге;
Орловка – 19924 мың теңге;
Шалдай – 27718 мың теңге;
Шарбақты – 220797 мың теңге.
9. 2020 жылға арналған ауылдық округтер бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден жалпы сомасы 306922 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер келесі мөлшерде ескерілсін:
84268 мың теңге – ағымдағы және күрделі сипаттағы шығындарға;
67737 мың теңге – елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға;
12395 мың теңге – елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға;
25494 мың теңге – елді мекендерді сумен қамтамасыз ету үшін;
103944 мың теңге – ауыл ішіндегі автомобиль жолдарын жөндеу үшін;
2000 мың теңге – мәдениет ұйымында басқарушы және негізгі қызметкерлерге ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық жалақыға қосымша ақы орнатуға;
200 мың теңге – мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы;
10884 мың теңге – мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын белгілеуге.
10. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер көзделсін.

11. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Щербактинского
районного маслихата В. Лямцев
Секретарь Щербактинского
районного маслихата С. Шпехт
Приложение 1
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 27 декабря 2019 года
№ 227/68
Бюджет Александровского сельского округа на 2020 год
(с изменениями)

11. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының бюджет және әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
12. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шарбақты аудандық
мәслихатының сессия төрағасы В. Лямцев
Шарбақты аудандық
мәслихатының хатшысы С. Шпехт
Шарбақты аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 27 желтоқсаны
№ 227/68 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Александровка ауылдық
округінің бюджеті (өзгерістермен)