О внесении дополнения в решение ХХI-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 15 сентября 2017 года № 147 "Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по городу Алматы"
Решение ХLVII сессии маслихата города Алматы VI созыва от 27 мая 2019 года № 359. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 31 мая 2019 года № 1566. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 14 мая 2024 года № 115
Сноска. Утратило силу решением маслихата город а Алматы от 14.05.2024 № 115 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 24 Закона Республики Казахстан от 31 октября 2015 года "О государственно-частном партнерстве", маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXI-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 15 сентября 2017 года № 147 "Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по городу Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1404, опубликовано 21 сентября 2017 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы") следующее дополнение:
перечень местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по городу Алматы, утвержденный указанным решением:
дополнить строкой, порядковый номер 13, следующего содержания:
"
13.
Организация управления многофункциональными комплексами Алматы Арена и Халык Арена
Управление спорта города Алматы
".
2. Аппарату Маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы Козлова С.А.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XLVII-й сессии
маслихата города Алматы
VI-го созыва
И. Байрамуков
Секретарь маслихата города
Алматы VI-го созыва
К. Казанбаев

VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXI сессиясының "Алматы қаласы бойынша іске асыруға жоспарланған жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 147 шешіміне толықтыру енгізу туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХLVII сессиясының 2019 жылғы 27 мамырдағы № 359 шешiмi. Алматы қаласы Әдiлет департаментінде 2019 жылғы 31 мамырда № 1566 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2024 жылғы 14 мамырдағы № 115
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 14.05.2024 № 115 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 31 қазандағы "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік туралы" Заңы 24-бабының 1) тармақшасына сәйкес, Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXI сессиясының "Алматы қаласы бойынша іске асыруға жоспарланған жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 147 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1404 болып тіркелген, 2017 жылғы 21 қыркүйекте "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Алматы қаласы бойынша іске асыруға жоспарланған жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесі:
мынадай мазмұндағы, 13 жолмен толықтырылсын:
"
13.
Алматы арена және Халық аренаны көп функционалды және кешенді басқаруды ұйымдастыру
Алматы қаласы Спорт басқармасы
".
2. Алматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және ресми интернет-ресурста жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С.А. Козловқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XLVII
сессиясының төрағасы
И. Байрамуков
VI сайланған Алматы
қаласы маслихатының хатшысы
Қ. Қазанбаев