О внесении изменения в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 29 августа 2018 года № 24/5 "Об определении перечня социально значимых сообщений Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 22 августа 2019 года № 36/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 августа 2019 года № 5547
В соответствии с пунктом 4 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Северо-Казахстанской области "Об определении перечня социально значимых сообщений Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы" от 29 августа 2018 года № 24/5 (опубликовано 26 сентября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4900) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Приложение
к решению Северо-Казахстанского
областного маслихата
от 22 августа 2019 года № 36/4
Приложение 1
к решению Северо-Казахстанского
областного маслихата

Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 29 тамыздағы № 24/5 "2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 22 тамыздағы № 36/4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 тамызда № 5547 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 14-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастарының тізбесін айқындау туралы" 2018 жылғы 29 тамыздағы № 24/5 шешіміне (2018 жылғы 26 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде жарияланды, Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4900 болып тіркелді) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихаттың 2019 жылғы 22 тамыздағы
№ 36/4 шешіміне қосымшасы
Солтүстік Қазақстан облыстық