О внесении изменений в решение маслихата города Петропавловска от 27 августа 2018 года № 4 "Об утверждении нормы образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов"
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 29 марта 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 апреля 2019 года № 5336 Утратило силу решением Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2022 года № 3
Сноска. Утратило силу решением Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 27.12.2022 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Петропавловска "Об утверждении нормы образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов" от 27 августа 2018 года № 4 (опубликовано 12 октября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах под № 4915), следующие изменения:
приложение 1 и 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии
Петропавловского городского
маслихата
В. Витченко
Секретарь Петропавловского
городского маслихата
А.Бердагулов

"Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 тамыздағы № 4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 сәуірде № 5336 болып тіркелді Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 27.12.2022 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1-бабы 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Петропавл қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 тамыздағы № 4 "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 12 қазанда жарияланған, нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4915 болып тіркелді) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 және 2 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қалалық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
В. Витченко
Петропавл қалалық
мәслихатының хатшысы
А.Бердағұлов