О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Есильского района от 8 января 2019 года № 34/196 "Об утверждении бюджета Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 17 апреля 2019 года № 38/224. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 18 апреля 2019 года № 5357
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы" от 8 января 2019 года № 34/196 (опубликовано 22 января 2019 года в Эталоном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером № 5189) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 16 352 тысяч тенге;
налоговые поступления 12 254 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тысяч тенге;
поступление трансфертов 4 098 тысяч тенге;
2) затраты 17 952 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета -1 600 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 600 тысяч тенге;
поступление займов 0 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 600 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Предусмотреть в бюджете Корнеевского сельского округа расходы за счет свободных остатков средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 1 600 тысяч тенге, согласно приложению 4.";
дополнить пунктом 1-2 следующего содержания:

Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 34/196 "2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 17 сәуірдегі № 38/224 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 сәуірде № 5357 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 – бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 34/196 шешіміне (2019 жылғы 22 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5189 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған СолтүстікҚазақстан обласы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің бюджеті сәйкесінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 16 352 мың теңге;
салықтық түсімдер 12 254 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсідер 0 мың теңге;
трансферттер түсімі 4 098 мың теңге;
2) шығындар 17 952 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер 0 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың тенге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың тенге;
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -1 600 мың тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 600 мың тенге;
қарыздар түсімі 0 мың тенге;
қарыздарды өтеу 0 мың тенге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 600 мың тенге.";
1-1 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"1-1. Корнеевка ауылдық округінің бюджетінде қаржылық жылдың басына қалыптасқан қаражаттың бос қалдықтары есебінен 1 600 мың теңге сомада шығындар 4 қосымшаға сәйкес қарастырылсын.";
1-2 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:

"1-2. Предусмотреть в бюджете Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019 год объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из республиканского бюджета, бюджету Корнеевского сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий, в связи с изменениями размера минимальной заработной платы в сумме 334 тысяч тенге.
Распределение указанных трансфертов определяется решением акима Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области о реализации решения маслихата Есильского района "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Есильского района от 8 января 2019 года № 34/196 "Об утверждении бюджета Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы".";

"1-2. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджетінде минималды еңбекақы төлемі көлемінің өзгеруіне байланысты республикалық бюджеттен, Корнеевка ауылдық округінің бюджетіне азаматтық қызметкерлердің, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен күтілетін ұйымдар жұмысшыларының, қазыналық кәсіпорындар жұмысшыларының бөлек санаттарының еңбекақы төлемдерін арттыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі 334 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Аталған трансферттерді бөлу "2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан обласы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 34/196 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан обласы Есіл ауданы мәслихатының шешімін жүзеге асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.";

приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить указанное решение приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии,
секретарь маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
А.Бектасова
Приложение 1 к решению маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от _______2019 года №
Приложение 1 к решению маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2019 года № 34/196
Бюджет Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019 год
Категория
Класс
подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге) 2019 год

аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес редакцияда мазмұндалсын;
аталған шешім осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес 4 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
хатшысы, сессия төрағасы
А. Бектасова
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы маслихатының 2019 жылғы шешіміне 1 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы маслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 34/196 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің бюджеті
Санат
Сынып
Сыныпша
Атауы
2019 жыл сомасы (мың тенге)