О признании утратившим силу постановление акимата Атырауской области от 5 мая 2017 года № 102 "Об утверждении нормативов субсидирования отрасли животноводства"
Постановление акимата Атырауской области от 19 марта 2019 года № 48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 марта 2019 года № 4353
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Атырауской области от 5 мая 2017 года № 102 "Об утверждении нормативов субсидирования отрасли животноводства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3876, опубликованное 10 июня 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атырауской области Наутиева А.И.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев

Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 5 мамырдағы № 102 "Мал шаруашылығы саласын субсидиялау нормативтерін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 19 наурыздағы № 48 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 наурызда № 4353 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27, 37-баптарына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 5 мамырдағы № 102 "Мал шаруашылығы саласын субсидиялау нормативтерін бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3876 болып тіркелген, 2017 жылғы 10 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Ә.И. Нәутиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев