Об утверждении норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2019 год
Постановление акимата Атырауской области от 16 апреля 2019 года № 69. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 апреля 2019 года № 4384.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 27, статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических), утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 4-4/305 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11223) акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2019 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу постановления акимата Атырауской области от 27 февраля 2018 года № 37 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4076, опубликованное 30 марта 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) и от 26 ноября 2018 года № 302 "О внесении дополнений в постановление акимата Атырауской области от 27 февраля 2018 года № 37 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4276, опубликованное 30 ноября 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

2019 жылға тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 16 сәуірдегі № 69 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 сәуірде № 4384 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, 37-бабына, "Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/305 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11223 болып тіркелген) бекітілген Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларының 4-тармағына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2019 жылға тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормалары бекітілсін.
2. Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 27 ақпандағы № 37 "Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4076 болып тіркелген, 2018 жылғы 30 наурыздағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) және 2018 жылғы 26 қарашадағы № 302 "Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 27 ақпандағы № 37 "Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4276 болып тіркелген, 2018 жылғы 30 қарашадағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атырауской области Наутиева А.И.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев
Приложение к постановлению акимата Атырауской области от "16" апреля 2019 года № 69
Утвержден постановлением акимата Атырауской области от "16" апреля 2019 года № 69

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Ә.И. Нәутиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы "16" сәуірдегі № 69 қаулысына қосымша
Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы "16" сәуірдегі № 69 қаулысымен бекітілген

Нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2019 год
№ п/п
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ
в удобрении, %
Единица измерения
Нормы субсидий на одну единицу, тенге
1
2
3
4
5
Азотные удобрения
1
Аммиачная селитра
N 34,4
тонна
35 000
Селитра аммиачная
Селитра аммиачная марки Б
2
Сульфат аммония
N-21
тонна
22 768
Сульфат аммония
N-21, S-24
Сульфат аммония кристаллический
N-21, S-24
Сульфат аммония гранулированный
N-21, S-24
Минеральное удобрение сульфат аммония гранулированный
марки В
N-21, S-24
Сульфат аммония, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-21, S-24
Сульфат аммония 21%N+24%S
N-21
3
Карбамид
N-46
тонна
48 000
N-46,2
N-46,3
N-46,6
Карбамид, марки Б
N-46
N-46,2
Карбамид, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-46,2
4
Жидкое удобрение КАС+
N-28-34, K2O-0,052,
SO3-0,046, Fe-0,04
тонна
49 107
Удобрение жидкое азотное (КАС)
N-32
N-28
N-30
N-34
Удобрение жидкое азотное, марка КАС-32
N-32
Удобрение жидкое азотное (КАС)
N аммонийный - 6,8,
N нитратный - 6,8,

2019 жылға тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормалары
№ р/с
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштар құрамындағы әсерлі заттар мөлшері,
%
Өлшем бірлігі
Бір бірлікке субсидия нормалары, теңге
1
2
3
4
5
Азотты тыңайтқыштар
1
Аммиак селитрасы
N 34,4
тонна
35 000
Аммиак селитрасы
Аммиак селитрасы, Б маркасы
2
Аммоний сульфаты
N-21
тонна
22 768
Аммоний сульфаты
N-21, S-24
Кристалды
аммоний сульфаты
N-21, S-24
Түйіршіктелген
аммоний сульфаты
N-21, S-24
Минералдық тыңайтқыш түйіршіктелген аммоний сульфаты, В маркасы
N-21, S-24
Аммоний сульфаты, SiB маркасы (модифицияланған минералдық тыңайтқыш )
N-21, S-24
Аммоний сульфаты 21% N+24% S
N-21
3
Карбамид
N-46
тонна
48 000
N-46,2
N-46,3
N-46,6
Карбамид, Б маркасы
N-46
N-46,2
Карбамид, SiB маркасы (модифицияланған минералдық тыңайтқыш)
N-46,2
4
Сұйық тыңайтқыш КАС+
N-28-34, K2O-0,052,
SO3-0,046, Fe-0,04
тонна
тонна
49 107
49 107
Азотты сұйық тыңайтқыш (КАС)
N-32
N-28
N-30
N-34
Азотты сұйық тыңайтқыш, КАС-32 маркасы
N-32
Азотты сұйық тыңайтқыш (КАС)
N аммонийный - 6,8,
N нитратный - 6,8,

N амидный - 13,5
Жидкое удобрение "КАС-PS"
N-31, Р-1, S-1
Фосфорные удобрения
5
Суперфосфат простой
P-15
тонна
23 750
Суперфосфат
P- 19
6
Концентрат и мука фосфоритные Чилисайского месторождения
P-17
тонна
11 058
7
Минеральное удобрение-супрефос
N-12, P2O5-24, Ca-14,
Mg-0,5, SO3-25
тонна
65 000
8
Аммофос
N-10, P-46
тонна
62 500
N-12, P-52
Калийные удобрения
9
Калий хлористый электролитный
K20-48
тонна
52 500
Калий хлористый
K2O-60
K2O-48
Хлористый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-43
Хлорид калия марки Solumop
K2O -42, KCl-65
10
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, SO3- 45
тонна
135 000
Агрохимикат Сульфат калия
K-53, S-18
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-51, SO3- 46
Сульфат калия
K2O-51, SO3- 45
Сульфат калия (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сернокислый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-50
Минеральное удобрение калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, S-18
Минеральное удобрение сульфат калия
K2O-50,5
Сложные удобрения
11
Фосфорно-калийное удобрение
P-27, K-4
тонна
25 750
P-27, K-5
12
Нитроаммофоска марки
NPK 15:15:15
N-15, P-15, K-15
тонна
64 750
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска)
N-15, P-15, K-15
NPK-удобрение
N-15, P-15, K-15
Aзотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK-удобрение)
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) азотно-кислотного разложения марки 1:1:1 (16:16:16)
N-16, P-16, K-16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марки NPK 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-16, P-16, K-16
Комплексное азотно-фосфорно-калийное минеральное удобрение (тукосмеси NPK)
N-16, P-16, K-16
N-13, P-19, K-19
N-20, P-14, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N-10, P-20, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска, марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 10:26:26
N-10, P-26, K- 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K- 26
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:20:30
N-8, P-20, K-30
13
Нитроаммофоска марки 14:14:23

N амидный - 13,5
Сұйық тыңайтқыш "КАС-PS"
N-31, Р-1, S-1
Фосфорлы тыңайтқыштар
5
Қарапайым суперфосфат
P-15
тонна
23 750
Суперфосфат
P- 19
6
Шилісай кен орнының фосфорит ұны мен концентраты
P-17
тонна
11 058
7
Минералдық тыңайтқыш -супрефос
N-12, P2O5-24, Ca-14,
Mg-0,5, SO3-25
тонна
65 000
8
Аммофос
N-10, P-46
тонна
62 500
N-12, P-52
Калийлі тыңайтқыштар
9
Хлорлы калий электролитті
K20-48
тонна
52 500
Хлорлы калий
K2O-60
K2O-48
Хлорлы калий, SiB маркасы (модифицияланған минералдық тыңайтқыш)
K2O-43
Калий хлориді, Solumop маркасы
K2O -42, KCl-65
10
Күкірт қышқылды калий (калий сульфаты) тазартылған
K2O-53, SO3- 45
тонна
135 000
Агрохимикат Калий сульфаты
K-53, S-18
Калий сульфаты
(күкірт қышқылды калий)
K2O-51, SO3- 46
Калий сульфаты
K2O-51, SO3- 45
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Калий сульфаты (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Күкірт қышқылды калий, SiB маркасы (модифицияланған минералдық тыңайтқыш)
K2O-50
Минералдық тыңайтқыш күкірт қышқылды калий (калий сульфаты) тазартылған
K2O-53, S-18
Минералдық тыңайтқыш
калий сульфаты
K2O-50,5
Күрделі тыңайтқыштар
11
Фосфор-калилі тыңайтқыш
P-27, K-4
тонна
25 750
P-27, K-5
12
Нитроаммофоска
NPK 15:15:15 маркасы
N-15, P-15, K-15
тонна
64 750
Азотно-фосфор-калилі тыңайтқыш, 15:15:15 маркасы
N-15, P-15, K-15
Азот-фосфор-калилі тыңайтқыш (диаммофоска)
N-15, P-15, K-15
NPK-тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
Азот-фосфор-калилі кешенді минералдық тыңайтқыш
(NPK-тыңайтқыш)
N-15, P-15, K-15
Азот-фосфор-калилі тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска), NPK-тыңайтқыш, 15:15:15 маркасы
N-15, P-15, K-15
Азот-фосфор-калилі тыңайтқыш нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) азотты-қышқылдық бөліністегі 1:1:1 (16:16:16) маркасы
N-16, P-16, K-16
Азот-фосфор-калилі тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска), NPK-тыңайтқыш 16:16:16 маркасы
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска. Кешенді азот-фосфор-калилі тыңайтқыш 16:16:16 маркасы
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска NPK 16:16:16 маркасы
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, SiB маркасы (модифицияланған минералдық тыңайтқыш)
N-16, P-16, K-16
Кешенді азот-фосфор-калилі минералды тыңайтқыш (тукосмеси NPK)
N-16, P-16, K-16
N-13, P-19, K-19
N-20, P-14, K-20
Азот-фосфор-калилі тыңайтқыш, 10:20:20 маркасы
N-10, P-20, K-20
Азот-фосфор-калилі тыңайтқыш, 13:19:19 маркасы
N-13, P-19, K-19
Нитроаммофоска, 14:14:23 маркасы
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска, 10:26:26 маркасы
N-10, P-26, K-26
Азот-фосфор-калилі тыңайтқыш, 10:26:26 маркасы
N-10, P-26, K- 26
Азот-фосфор-калилі тыңайтқыш NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K- 26
Нитроаммофоска 23:13:8 маркасы
N-23, P-13, K-8
Азот-фосфор-калилі тыңайтқыш, 8:20:30 маркасы
N-8, P-20, K-30
13
Нитроаммофоска 14:14:23 маркасы

N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-1
тонна
78 500
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,5
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
14
Азот-фосфор-калий-сера содержащее удобрение, (NPКS-удобрение)
N-4,0, Р2О5-9,6, К2О-8,0, SO3-12,0, СаО-10,2, MgO-0,5
тонна

N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-1
тонна
78 500
Нитроаммофоска 23:13:8 маркасы
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,5
Азот-фосфор-калилі тыңайтқыш (диаммофоска), 10:26:26 маркасы
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Гранулометрикалық құрамдағы жақсартылған нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
14
Азот-фосфор-калий-күкірт құрамдас тыңайтқыш,
(NPКS-тыңайтқыш)
N-4,0, Р2О5-9,6, К2О-8,0, SO3-12,0, СаО-10,2, MgO-0,5
тонна

СаО-13,5, MgO-0,45
тонна
23 592
19
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
тонна
67 500
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Удобрение сложное азотно-фосфорно-серосодержащие (NP+S-удобрение)
N-20, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модицированное минеральное удобрение)
N-20, P-20, S-14
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модицированное минеральное удобрение)
N-12, P2O5-24, CaO-14, Mg-0,5, SO3-25
20
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый, марки А
N-12, P-61
тонна
178 500
Моноаммонийфосфат кормовой
Моноаммонийфосфат (МАР)
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки: А, Б
N-12, P-60
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки: А, Б
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат
N-12, P2O5-61
21
Диаммонийфосфат удобрительный
N-18, P-47
тонна
75 000
22
Агрохимикат монокалий фосфат
P-52, K-34
тонна
330 500
Монокалий фосфат
P-52, K-34
Минеральное удобрение монокалийфосфат
P2O-52, K20-34
Минеральное удобрение монофосфат калия
P2O5-51,46-51,5, K20-33,8-34,0
Удобрение Krista MKP (монокалий фосфат)
P2O5-52, K20-34
Удобрение Yara Tera Krista MKP (монокалий фосфат)
P2O5-52, K20-34
Монофосфат калия МKР 0-52-34
P2O5-52, K20-34
Удобрение МКР
P-52, K-34
Haifa Монофосфат калия
P2O5-52, K20-34
Микроудобрения
23
Растворы микроэлементсодержащие питательные "Микробиоудобрения "МЭРС"
фитосоединение Fe-2,5, фитосоединение Mo-2,0, фитосоединение Cu-1,0, фитосоединение Zn-2,5, фитосоединение Mn-1,0, фитосоединение Сo-0,5, фитосоединение B-0,5
литр
2 008,9
24
Удобрение YaraLivaCalcinit (нитрат кальция)
N-15,5, NH4-1,1,
NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
105 600
Нитрат кальция концентрированный
N-17, CaO-32
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка А
N-14,9; CaO-27,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка Б
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка В
N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка Г
N-12,0; CaO-23,8
тонна
105 600
Минеральное удобрение нитрат кальция
N-15,5,Ca-18,8, NO3-14,4, NH3-1,1, CaO-26,3
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
25
Минеральное удобрение Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01,
Fe- 0,07, Mn-0,04,
Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
416 500
Минеральное удобрение Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025,

СаО-13,5, MgO-0,45
тонна
23 592
19
Азот-фосфор күкірт құрамдас тыңайтқыш, NP+S=20:20+14 маркасы
N-20, P-20, S-14
тонна
67 500
Азот-фосфор күкірт құрамдас күрделі тыңайтқыш,
20:20 маркасы
N-20, P-20, S-14
Азот-фосфор күкірт құрамдас күрделі тыңайтқыш,
20:20 маркасы
N-20, P-20, S-8-14
Азот-фосфор-күкіртті күрделі тыңайтқыш (NP+S-тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-12
Азот-фосфор күкіртті тыңайтқыш, NP+S=16:20+12 маркасы
N-16, P-20, S-12
Азот-фосфор күкірт құрамдас тыңайтқыш, SiB маркасы (модицияланған минералдық тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-14
Азот-фосфор күкірт құрамдас тыңайтқыш, SiB маркасы (модицияланған минералдық тыңайтқыш)
N-12, P2O5-24, CaO-14, Mg-0,5, SO3-25
20
Сумен еритін арнайы моноаммонийфосфат,
А маркасы
N-12, P-61
тонна
178 500
Азықтық моноаммонийфосфат
Моноаммонийфосфат (МАР)
Сумен еритін кристалды моноаммонийфосфат:
А, Б маркасы
N-12, P-60
Сумен еритін кристалды моноаммонийфосфат:
А, Б маркасы
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат
N-12, P2O5-61
21
Тыңайтатын диаммонийфосфат
N-18, P-47
тонна
75 000
22
Агрохимикат монокалий фосфат
P-52, K-34
тонна
330 500
Монокалий фосфат
P-52, K-34
Монокалийфосфат минералдық тыңайтқышы
P2O-52, K20-34
Монофосфат калий минералдық тыңайтқышы
P2O5-51,46-51,5, K20-33,8-34,0
Тыңайтқыш Krista MKP (монокалий фосфат)
P2O5-52, K20-34
Тыңайтқыш Yara Tera Krista MKP (монокалий фосфат)
P2O5-52, K20-34
Калий монофосфаты MКР 0-52-34
P2O5-52, K20-34
Тыңайтқыш МКР
P-52, K-34
Haifa Монофосфат калий
P2O5-52, K20-34
Микротыңайтқыштар
23
Қоректік микроэлементтер ерітіндісі
"Микробиотыңайтқыш "МЭРС"
фитоқосынды Fe-2,5, фитоқосынды Mo-2,0, фитоқосынды Cu-1,0, фитоқосынды Zn-2,5, фитоқосынды Mn-1,0, фитоқосынды Сo-0,5, фитоқосынды B-0,5
литр
2 008,9
24
Тыңайтқыш YaraLivaCalcinit
(кальций нитраты)
N-15,5, NH4-1,1,
NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
105 600
концентрацияланған кальций нитраты
N-17, CaO-32
Кальций нитраты (кальций селитрасы), А маркасы
N-14,9; CaO-27,0
Кальций нитраты (кальций селитрасы), Б маркасы
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
Кальций нитраты (кальций селитрасы), В маркасы
N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Кальций нитраты (кальций селитрасы), Г маркасы
N-12,0; CaO-23,8
Минералдық тыңайтқыш кальций нитраты
N-15,5,Ca-18,8, NO3-14,4, NH3-1,1, CaO-26,3
Haifa Кальций селитрасы
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
25
Минералдық тыңайтқыш Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01,
Fe- 0,07, Mn-0,04,
Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
416 500
Минералдық тыңайтқыш Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025,

Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4- 8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13,
B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
Минеральное удобрение Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31,
MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
тонна
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Yara Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон коричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
26
Удобрение Yara Vita Rexolin D12 Хелат железа DTPA
Fe-11,6
килограмм

Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
Минералдық тыңайтқыш Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4- 8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13,
B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
Минералдық тыңайтқыш Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31,
MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
тонна
Сумен еритін кешенді микроэлементтерлі NPK тыңайтқышы Yara Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
Yara Tera Kristalon Brown
3-11-38 (Қоңыр кристалон)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
26
Тыңайтқыш Yara Vita Rexolin D12 Темір хелаты DTPA
Fe-11,6
килограмм