О признании утратившими силу некоторых решений Маслихата города Атырау
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 15 января 2019 года № 320. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 января 2019 года № 4334
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу:
1) решение Атырауского городского маслихата от 3 февраля 2014 года № 177 "Об утверждении Регламента Атырауского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 2873, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" № 39 от 10 апреля 2014 года);
2) решение Атырауского городского маслихата от 19 июня 2015 года № 282 "О внесении изменения в решение Атырауского городского маслихата от 3 февраля 2014 года № 177 "Об утверждении Регламента Атырауского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 3243, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" № 76 от 11 июля 2015 года).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХХХIV сессии Н. Құрман
Секретарь Маслихата Р. Джанглишов

Атырау қаласы Мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 15 қаңтардағы № 320 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 қаңтарда № 4334 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабы 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Атырау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 3 ақпандағы № 177 "Атырау қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" (Нормативтік актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2873 болып тіркелген, "Атырау" газетінде 2014 жылғы 10 сәуірде № 39 жарияланған) шешімі;
2) Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 19 маусымдағы № 282 "Атырау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 3 ақпандағы № 177 "Атырау қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3243 болып тіркелген, "Атырау" газетінде 2015 жылғы 11 шілдеде № 76 жарияланған) шешімі.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ХХХIV сессия төрағасы Н. Құрман
Мәслихат хатшысы Р. Джанглишов