О внесении изменений в решение Маслихата города Атырау от 25 декабря 2018 года № 302 "О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2019-2021 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 29 марта 2019 года № 349. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 4 апреля 2019 года № 4372
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата города об уточнении бюджета сельских округов относящихся к городу Атырау на 2019-2021 годы, Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атырауского городского Маслихата от 25 декабря 2018 года "О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2019–2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4326, опубликовано 21 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункте 2):
цифры "21 057" заменить цифрами "30 496";
подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-9 439";
подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "9 439";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "9 439";
в пункте 2:
подпункте 1):
цифры "26 934" заменить цифрами "45 505";
цифры "6 247" заменить цифрой "0";
цифры "12 487" заменить цифрой "37 305";
подпункте 2):
цифры "26 934" заменить цифрами "52 565";
подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-7 060";
подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "7 060";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "7 060";
в пункте 3:
подпункте 1):
цифры "19 086" заменить цифрами "26 488";
цифры "5 185" заменить цифрами "9 549";
цифры "4 365" заменить цифрой "0";
цифры "9 536" заменить цифрами "16 939";
подпункте 2):
цифры "19 086" заменить цифрами "29 001";
подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-2 513";
подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "2 513";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "2 513";
в пункте 5:
подпункте 1):

Атырау қаласы Мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 302 "2019-2021 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 349 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 сәуірде № 4372 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және қала әкімдігінің 2019-2021 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтердің бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Атырау қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қаласы Мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 302 " 2019-2021 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4326 тіркелген, 2019 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
2) тармақшасында:
"21 057" деген сандар "30 496" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"0" деген сан "-9 439" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"0" деген сан "9 439" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" жолдағы "0" деген сан "9 439" деген сандармен ауыстырылсын;
2 тармақтың:
1) тармақшасында:
"26 934" деген сандар "45 505" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 247" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"12 487" деген сандар "37 305" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"26 934" деген сандар "52 565" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"0" деген сан "-7 060" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"0" деген сан "7 060" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" жолдағы "0" деген саны "7 060" деген сандармен ауыстырылсын;
3 тармақтың:
1) тармақшасында:
"19 086" деген сандар "26 488" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 185" деген сандар "9 549" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 365" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"9 536" деген сандар "16 939" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"19 086" деген сандар "29 001" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"0" деген сан "-2 513" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"0" деген сан "2 513" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" жолдағы "0" деген сан "2 513" деген сандармен ауыстырылсын;
5 тармақтың:
1)тармақшасында: