Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год
Постановление акимата города Атырау Атырауской области от 11 апреля 2019 года № 624. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 апреля 2019 года № 4380
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" Акимат города Атырау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год в городе Атырау, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города У. Тналиева
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Құттұмұрат-ұлы

2019 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 624 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 сәуірде № 4380 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) - тармақшасына сәйкес, Атырау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау қаласында 2019 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ұ. Тналиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Құттұмұрат-ұлы

Приложение к постановлению Акимата города Атырау от "11" апреля 2019 года № 624 Утвержден постановлением Акимата города Атырау от "11" апреля 2019 года № 624
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год
Наименование населенного пункта
Размер подушевого финансирования на одного воспитанника в месяц, (тенге)
Размер родительской платы на одного воспитанника за один день, (тенге)
для сельских дошкольных организаций
для городских дошкольных организаций
до 3 лет

Атырау қаласы әкімдігінің 2019 жылғы "11" сәуірдегі № 624 қаулысына қосымша Атырау қаласы әкімдігінің 2019 жылғы "11" сәуірдегі № 624 қаулысымен бекітілген
2019 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Елді мекен атауы
Бір айда бір тәрбиеленушіні жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, (теңге)
Ата-ананың бір тәрбиеленушіге күніне ақы төлеу мөлшері, (теңге)
ауылдық жердегі мектепке дейінгі білім беру ұйымдары үшін
қалалық жердегі мектепке дейінгі білім беру ұйымдары үшін
3 жасқа дейін