О внесении изменения в некоторые решения Маслихата города Атырау
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 24 апреля 2019 года № 361. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 3 мая 2019 года № 4392
В соответствии с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 44 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решении Атырауского городского маслихата от 20 марта 2018 года № 204 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4104, опубликовано 25 апреля 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) и Атырауского городского маслихата от 28 августа 2018 года № 260 "О внесении изменения в решение Атырауского городского маслихата от 20 марта 2018 года № 204 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4250, опубликовано 24 октября 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
в графе приложения 3 в тексте на русском языке слово "базовых" заменить словом "единых".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Семгалиев) по вопросам экономики, бюджета и аграрного развития.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХХХІX сессии Р. Шарипов
Секретарь Маслихата Р. Джанглишов

Атырау қаласының Мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 сәуірдегі № 361 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 мамырда № 4392 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 546 бабы 3 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 44 бабына сәйкес, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 204 "Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4104 санымен тіркелген, 2018 жылғы 25 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) және Атырау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 тамыздағы № 260 "Атырау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 204 "Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4250 санымен тіркелген, 2018 жылғы 24 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімдеріне келесі өзгеріс енгізілсін:
орыс тіліндегі қосымшасының 3 бағанасындағы "базовых" деген сөзі "единых" деген сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет және аграрлық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (А. Семгалиев).
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ХХХІХ сессия төрағасы Р. Шарипов
Мәслихат хатшысы Р. Джанглишов