О внесении изменений в решение Маслихата города Атырау от 25 декабря 2018 года № 302 "О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2019-2021 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 24 декабря 2019 года № 452. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 декабря 2019 года № 4555
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата города об уточнении бюджета сельских округов относящихся к городу Атырау на 2019-2021 годы, Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атырауского городского Маслихата от 25 декабря 2018 года № 302 "О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4326, опубликовано 21 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункте 1):
цифры "21 057" заменить цифрами "27 749";
цифры "16 612" заменить цифрами "20 150";
цифры "4 445" заменить цифрами "7 599";
подпункте 2):
цифры "30 496" заменить цифрами "37 188";
в пункте 2:
подпункте 1):
цифры "45 505" заменить цифрами "46 136";
цифры "8 200" заменить цифрами "13 563";
цифры "37 305" заменить цифрами "32 573";
подпункте 2):
цифры "52 565" заменить цифрами "53 196";
в пункте 3:
подпункте 1):
цифры "26 488" заменить цифрами "29 014";
цифры "9 549" заменить цифрами "12 165";
цифры "16 939" заменить цифрами "16 776";
подпункте 2):
цифры "29 001" заменить цифрами "31 527";
в пункте 4:
подпункте 1):
цифры "142 012" заменить цифрами "22 693";
цифры "53 411" заменить цифрами "21 819";
цифры "87 710" заменить цифрами "249";
цифры "891" заменить цифрами "625";
подпункте 2):
цифры "142 012" заменить цифрами "22 693";
в пункте 5:
подпункте 1):
цифры "27 471" заменить цифрами "42 015";
цифры "22 000" заменить цифрами "23 512";

Атырау қаласы Мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 302 "2019-2021 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 452 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 желтоқсанда № 4555 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және қала әкімдігінің 2019-2021 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтердің бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қаласы Мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 302 "2019-2021 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4326 тіркелген, 2019 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"21 057" деген сандар "27 749" деген сандармен ауыстырылсын;
"16 612" деген сандар "20 150" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 445" деген сандар "7 599" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"30 496" деген сандар "37 188" деген сандармен ауыстырылсын;
2 тармақтың:
1) тармақшасында:
"45 505" деген сандар "46 136" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 200" деген сандар "13 563" деген сандармен ауыстырылсын;
"37 305" деген сандар "32 573" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"52 565" деген сандар "53 196" деген сандармен ауыстырылсын;
3 тармақтың:
1) тармақшасында:
"26 488" деген сандар "29 014" деген сандармен ауыстырылсын;
"9 549" деген сандар "12 165" деген сандармен ауыстырылсын;
"16 939" деген сандар "16 776" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"29 001" деген сандар "31 527" деген сандармен ауыстырылсын;
4 тармақтың:
1) тармақшасында:
"142 012" деген сандар "22 693" деген сандармен ауыстырылсын;
"53 411" деген сандар "21 819" деген сандармен ауыстырылсын;
"87 710" деген сандар "249" деген сандармен ауыстырылсын;
"891" деген сандар "625" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"142 012" деген сандар "22 693" деген сандармен ауыстырылсын;
5 тармақтың:
1) тармақшасында:
"27 471" деген сандар "42 015" деген сандармен ауыстырылсын;
"22 000" деген сандар "23 512" деген сандармен ауыстырылсын;