Об образовании избирательных участков на территории Исатайского района
Решение акима Исатайского района Атырауской области от 22 мая 2019 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 мая 2019 года № 4407. Утратило силу решением акима Исатайского района Атырауской области от 1 апреля 2024 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима Исатайского района Атырауской области от 01.04.2024 № 10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Исатайского района РЕШИЛ:
1. По согласованию с Исатайской районной территориальной избирательной комиссией образовать на территории района избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Исатайского района от 25 февраля 2015 года № 11 "Об образовании избирательных участков на территории Исатайского района".
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Исатайского района" (Д. Гумарова).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Мурзиев
Приложение к решению акима Исатайского района от "22" мая 2019 года № 23
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решением акима Исатайского района Атырауской области от 20.11.2020 № 51 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
"Избирательный участок № 128"
Местонахождение: Республика Казахстан, Атырауская область, Исатайский район, село Хамита Ергалиева, улица К.Хисина, дом №2, здание государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Гибатоллы Масалимова";
Телефон: 8/71231/24-4-41
Границы: дома улиц К.Хисина, Ы.Абилова, И.Шокетаева, З.Карабалина, С.Адиева, М.Калиева, К.Сахуаллина, У.Сапаргалиевой, А.Жубанова, С.Жумагалиева, Аккутир, дома №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8 улицы Ж.Айтбаева, дома участка Карашыганак.
"Избирательный участок № 129"
Местонахождение: Республика Казахстан, Атырауская область, Исатайский район, село Хамита Ергалиева, улица Камыскала, дом №12, здание государственного учреждения "Общеобразовательная Новобогатинская средняя школа";

Исатай ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Атырау облысы Исатай ауданы әкімінің 2019 жылғы 22 мамырдағы № 23 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 мамырда № 4407 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай ауданы әкімінің 2024 жылғы 1 сәуірдегі № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай ауданы әкімінің 01.04.2024 № 10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес Исатай ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Исатай аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен келісе отырып аудан аумағында осы шешімнің қосымшасына сәйкес сайлау учаскелері құрылсын.
2. Исатай ауданы әкімінің "Исатай ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2015 жылғы 25 ақпандағы № 11 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Исатай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына (Д. Гумаров) жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Мурзиев
Исатай ауданы әкімінің 2019 жылғы "22" мамырдағы № 23 шешіміне қосымша
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Исатай ауданы әкімінің 20.11.2020 № 51 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"№ 128 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Исатай ауданы, Хамит Ерғалиев ауылы, Қ.Хисин көшесі, № 2 үй, "Жалпы білім беретін Ғибатолла Мәсәлімов атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
Телефон: 8/71231/24-4-41
Шекаралары: Қ.Хисин, Ы.Әбілов, И.Шөкетаев, З.Қарабалин, С.Адиев, М.Қалиев, Қ.Сахуаллин, Ұ.Сапарғалиева, А.Жұбанов, С.Жұмағалиев, Ақкүтір көшелеріндегі үйлер, Ж.Айтбаев көшесіндегі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8 үйлер, Қарашығанақ учаскесіндегі үйлер.
"№ 129 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Исатай ауданы, Хамит Ерғалиев ауылы, Қамысқала көшесі, № 12 үй, "Жалпы білім беретін Новобогат орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты;

Телефон: 8/71231/24-4-23
Границы: дома улиц З.Абежанова, А.Иманова, Т.Даулетиярова, Х.Балмолдина, М.Костамбаева, К.Касымова, У.Сабырова, Ж.Жабаева, Ш.Сариева, Камыскала, И.Жубанова, Жигер, Шопан, Кунтей, Г.Жангирова, Тасоба, Жангелди, Аусен, Кукиртти, Саразбан, Аукайран, Конысбай, Жаскайрат, дома №9/1, №9/2, №10/1, №10,2, №11/1, №11/2, №12/1, №12/2, №13/1, №13/2, №14/1, №14/2, №15/1, №15/2, №16/1, №16/2, №17/1, №17/2, №18/1, №18/2, №19/1, №19/2, №20/1, №20/2 улицы Ж.Айтбаева.
"Избирательный участок № 130"
Местонахождение: Республика Казахстан, Атырауская область, Исатайский район, село Тущукудык, улица Ш.Шарипова, дом №14а, здание государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Жумабая Мырзагалиева";
Телефон: 8/71231/23-4-19
Границы: дома улиц Ш.Шарипова, Нарын, Болат жол, Т.Шайхимова, А.Смагулова, Баксай, дома №1, №3/1, №3/2, №3/3, №3/4, №5/1, №5/2, №5/3, №5/5, №11/1, №11/2, №17/1, №17/2, №19, №21, №25 восточной стороны улицы Х.Дайыровой, дома улиц С.Нурманулы, Аккистау, А.Иманова, А.Каражанова, Жамбыла, Бирлик ту, Барлаушы, Мунайшы, Атамекен, Кунбатыс, А.Калимова, Акжол, Ш.Кабделова, дом №2 улицы Аукайран.
"Избирательный участок № 131"
Местонахождение: Республика Казахстан, Атырауская область, Исатайский район, село Тущукудык, улица Х.Дайыровой, дом №36, здание государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Жумабая Мырзагалиева";
Телефон: 8/71231/ 23-4-17
Границы: дома №12, №14/1, №14/3, №24, №26, №28/1, №28/2, №30/1, №30/2, №32/1, №34, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64/1, №64/2, №66/1, №66/2, №68/1, №68/2, №70, №72, №74/1, №74/2, №76/1, №76/2, №78, №80, №82, №84, №86, №88, №92 Западной стороны улицы Х.Дайыровой, дома улиц Абая, О.Нагиева, Х.Пазылулы, Егемен Казахстан, Ж.Мырзагалиева, И.Сембаева, М.Галиева, А.Курманова, Т.Башпанова, К.Каримова, Тасарал, Г.Рамазанова, Болашак, Е.Мамаева, дома участка Кызыл копир.
"Избирательный участок № 132"
Местонахождение: Республика Казахстан, Атырауская область, Исатайский район, село Тущукудык, населенный пункт Кызылуй, №85, здание государственного учреждения "Общеобразовательная Кызылуйская основная школа";
Телефон: 8/71231/ 55-2-54
Границы: дома населенных пунктов Айбас, Кызылуй, дома улицы Бегайдар села Тущукудык.
"Избирательный участок № 133"
Местонахождение: Республика Казахстан, Атырауская область, Исатайский район, село Аккистау, улица Д.Абилхайырова, дом №1, здание государственного учреждения "Общеобразовательная Аккистауская средняя школа";

Телефон: 8/71231/24-4-23
Шекаралары: З.Абежанов, А.Иманов, Т.Даулетияров, Х.Балмолдин, М.Қостамбаев, Қ.Қасымов, Ұ.Сабыров, Ж.Жабаев, Ш.Сариев, Қамысқала, И.Жұбанов, Жігер, Шопан, Күнтей, Ғ.Жәңгіров, Тасоба, Жангелді, Әусен, Күкіртті, Саразбан, Ауқайраң, Қонысбай, Жасқайрат көшелеріндегі үйлер, Ж.Айтбаев көшесіндегі № 9/1, № 9/2, № 10/1, № 10,2, № 11/1, № 11/2, № 12/1, № 12/2, № 13/1, № 13/2, № 14/1, № 14/2, № 15/1, № 15/2, № 16/1, № 16/2, № 17/1, № 17/2, № 18/1, № 18/2, № 19/1, № 19/2, № 20/1, № 20/2 үйлер.
"№ 130 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Исатай ауданы, Тұщықұдық ауылы, Ш.Шарипов көшесі, № 14а үй, "Жалпы білім беретін Жұмабай Мырзағалиев атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
Телефон: 8/71231/23-4-19
Шекаралары: Ш.Шәріпов, Нарын, Болат жол, Т.Шайхимов, А.Ысмағұлов, Бақсай көшелеріндегі үйлер, Х.Дайырова көшесінің шығыс жағындағы № 1, № 3/1, № 3/2, № 3/3, № 3/4, № 5/1, № 5/2, № 5/3, № 5/5, № 11/1, № 11/2, № 17/1, № 17/2, № 19, № 21, № 25 үйлер; С.Нұрманұлы, Аққыстау, А.Иманов, Ә.Қаражанов, Жамбыл, Бірлік Ту, Барлаушы, Мұнайшы, Атамекен, Күнбатыс, Ә.Калимов, Ақжол, Ш.Қабделов көшелеріндегі үйлер, Ауқайраң көшесіндегі № 2 үй;
"№ 131 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Исатай ауданы, Тұщықұдық ауылы, Х.Дайырова көшесі № 36 үй, "Жалпы білім беретін Жұмабай Мырзағалиев атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
Телефон: 8/71231/ 23-4-17
Шекаралары: Х.Дайырова көшесінің батыс жағындағы № 12, № 14/1, № 14/3, № 24, № 26, № 28/1, № 28/2, № 30/1, № 30/2, № 32/1, № 34, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64/1, № 64/2, № 66/1, № 66/2, № 68/1, № 68/2, № 70, № 72, № 74/1, № 74/2, № 76/1, № 76/2, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86, № 88, № 92 үйлер; Абай, О.Нағиев, Х.Пазылұлы, Егемен Қазақстан, Ж.Мырзағалиев, І.Сембаев, М.Ғалиев, А.Құрманов, Т.Башпанов, К.Каримов, Тасарал, Ғ.Рамазанов, Болашақ, Е.Мамаев көшелеріндегі үйлер, Қызыл көпір учаскесіндегі үйлер.
"№ 132 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Исатай ауданы, Қызылүй елді мекені, 85 үй, "Жалпы білім беретін Қызылүй негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
Телефон: 8/71231/ 55-2-54
Шекаралары: Айбас, Қызылүй елді мекендеріндегі үйлер, Тұщықұдық ауылының Бегайдар көшесіндегі үйлер.
"№ 133 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Д.Әбілхайыров көшесі, № 1 үй, "Жалпы білім беретін Аққыстау орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты;

Телефон: 8/71231/ 2-14-17
Границы: дома улиц Абилхайрова, Е.Есжанулы, Мамекова, Абая, Атырау, Маштахова, Сарыарка, Ынтымак, Достык, Мунайшы.
"Избирательный участок № 134"
Местонахождение: Республика Казахстан, Атырауская область, Исатайский район, село Аккистау, улица Х.Ергалиева, дом №15, здание государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Абая";
Телефон 8/71231/2-06-77
Границы: дома улиц Нарын, Келте Нарын, Х.Ергалиева, Жамбыла, И.Тайманова, М.Отемисова, Уби батыра, Б.Нысанбаева, Г.Хисметуллина, Амангелди, Шамшырак, О.Динбаянулы, Келте Шамшырак, И.Молдагалиева.
"Избирательный участок № 135"
Местонахождение: Республика Казахстан, Атырауская область, Исатайский район, сельский округ Жанбай, село Жанбай, улица Тайыр Нысанов, здание 75, Государственное коммунальное казенное предприятие "Жанбайский сельский клуб";
Телефон: 8/71231/25-5-04
Границы: дома по улицам Егемен Казахстан, Т.Нысанова, М. Нурмуханова, М. Ескалиева, Х. Наубетова, Мектеп, Амангельды, Казах ауыл, Кызылбас, З. Курасулы, А.Аюпова, Жумалиева, Нарын, С. Сейфуллина, Б. Момышулы, Жанаталап, Исатай, Мынтобе, Кызтуган.
"Избирательный участок № 136"
Местонахождение: Республика Казахстан, Атырауская область, Исатайский район, село Зинеден, улица Куанышбаева, дом №15, здание государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Юрия Гагарина";
Телефон: 8/71231/28-3-14
Границы: дома улиц Жастар, Атамекен, Достык, Казахстан, Ынтымак, Шамшырак, Мунайшы, Азаттык, Каспий, Толкынды, К.Куанышбаева, Акплот, Атанкеткен, Барсы, дома улиц Ак шагала, Акай населенного пункта Амангелди.
"Избирательный участок № 137"
Местонахождение: Республика Казахстан, Атырауская область, Исатайский район, село Исатай, улица Ж.Куанышева, дом №17, здание государственного учреждения "Общеобразовательная Исатайская средняя школа";
Телефон: 8/71231/ 26-4-54
Границы: дома улиц Темиржол, Бейбитшилик, И.Тайманова, Достык, Н.Сугирулы, О.Ихсанова, Актобе, Ж.Тунешова, Ж.Куанышева, К.Шамахова, Г.Хайрошева, Ынтымак, Жетиауыл, Байгожа, Досыгул, Караболек, Жалын, Барсы.
"Избирательный участок № 138"
Местонахождение: Республика Казахстан, Атырауская область, Исатайский район, село Нарын, улица Болатжол, дом №2, здание государственного учреждения "Общеобразовательная Нарынская средняя школа";
Телефон: 8/71231/27-3-04
Границы: дома улиц Болатжол, Ынтымак, Достык, Мектеп, Ардагер, Жана курылыс, Мынтобе, Уштаган, Шугыла, Кызылжар, Парасат, Устаздар, Мунайшы, Мерей, Арай, Сазанкурак.
Избирательный участок № 139"
Местонахождение: Республика Казахстан, Атырауская область, Исатайский район, село Аккистау, улица Егемен Казахстан, дом №7, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детская музыкальная школа имени Ш.Шарипова";

Телефон: 8/71231/2-14-17
Шекаралары: Әбілхайров, Е.Есжанұлы, Мамеков, Абай, Атырау, Маштахов, Сарыарқа, Ынтымақ, Достық, Мұнайшы көшелеріндегі үйлер.
"№ 134 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Х.Ерғалиев көшесі, № 15 үй, "Жалпы білім беретін Абай атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесі ғимараты;
Телефон: 8/71231/2-06-77
Шекаралары: Нарын, Келте Нарын, Х.Ерғалиев, Жамбыл, И.Тайманов, М.Өтемісов, Үбі батыр, Б.Нысанбаев, Ғ.Хисметуллин, Амангелді, Шамшырақ, Ө.Дінбаянұлы, Келте Шамшырақ, И.Молдағалиев көшелеріндегі үйлер.
"№ 135 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Исатай ауданы, Жанбай ауылдық округі, Жанбай ауылы, көшесі Тайыр Нысанов, ғимарат 75, "Жанбай ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
Телефон: 8/71231/25-5-04
Шекаралары: Егемен Қазақстан, Т.Нысанов, М.Нұрмұханов, М.Есқалиев, Х.Нәубетов, Мектеп, Амангелді, Қазақ ауыл, Қызылбас, З.Құрасұлы, А.Аюпов, Жұмалиев, Нарын, С.Сейфуллин, Б.Момышұлы, Жаңаталап, Исатай, Мыңтөбе, Қызтуған көшелеріндегі үйлер.
"№ 136 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Исатай ауданы, Зинеден ауылы, Қуанышбаев көшесі, № 15 үй, "Жалпы білім беретін Юрий Гагарин атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
Телефон: 8/71231/28-3-14
Шекаралары: Жастар, Атамекен, Достық, Қазақстан, Ынтымақ, Шамшырақ, Мұнайшы, Азаттық, Каспий, Толқынды, Қ.Қуанышбаев, Ақплот, Атанкеткен, Барсы көшелеріндегі үйлер, Амангелді елді мекенінің Ақ шағала, Ақай көшелеріндегі үйлер.
"№ 137 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Исатай ауданы, Исатай ауылы, Ж.Қуанышев көшесі № 17, "Жалпы білім беретін Исатай орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
Телефон:8/71231/26-4-54
Шекаралары: Теміржол, Бейбітшілік, И.Тайманов, Достық, Н.Сүгірұлы, Ө.Ихсанов, Ақтөбе, Ж.Түнешов, Ж.Қуанышев, Қ.Шамахов, Ғ.Хайрошев, Ынтымақ, Жетіауыл, Байғожа, Досығұл, Қарабөлек, Жалын, Барсы көшелеріндегі үйлер.
"№ 138 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Исатай ауданы, Нарын ауылы, Болатжол көшесі, № 2 үй, "Жалпы білім беретін Нарын орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
Телефон: 8/71231/27-3-04
Шекаралары: Болатжол, Ынтымақ, Достық, Мектеп, Ардагер, Жаңа құрылыс, Мыңтөбе, Үштаған, Шұғыла, Қызылжар, Парасат, Ұстаздар, Мұнайшы, Мерей, Арай, Сазанқұрақ көшелеріндегі үйлер.
"№ 139 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Егемен Қазақстан көшесі, № 7 үй, "Ш.Шәріпов атындағы балалар саз мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты;

Телефон: 8/71231/2-14-13
Границы: дома улиц Егемен Казахстан, З.Гумарова, Жауказын, Т.Мусагалиева, Н.Сугирулы, Ынтымак, Елорда.
"Избирательный участок № 140"
Местонахождение: Республика Казахстан, Атырауская область, Исатайский район, сельский округ Аккистау, село Оркен, улица Жалтыр, здание 82, государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа Оркен";
Телефон 8/71231/29-1-00
Границы: населенные пункты Оркен, Каратубек: дома по улицам Жалтыр, Казына, Болашак, Бирлик, А.Ерекенова, Каратубек, Достык, Ш.Хусынова, К.Мендыгалиева, улица 1, улица 2, улица 3, улица 4.
"Избирательный участок № 141"
Местонахождение: Республика Казахстан, Атырауская область, Исатайский район, Аккистауский сельский округ, разъезд Томан, дом №24, здание государственного учреждения "Общеобразовательная начальная школа Томан";
Телефон: 8/71231/55-6-72
Границы: разъезд Томан.
"Избирательный участок № 142"
Местонахождение: Республика Казахстан, Атырауская область, Исатайский район, село Аккистау, улица Х.Ергалиева, дом №15, кабинет Единого национального тестирования, здание государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Абая";
Телефон: 8/71231/2-03-29
Границы: дома улиц Ажигалиева, Каспий, Есенгалиева, Жангир хана, С.Сейфуллина, Жас алаш, Шыныбек, Есиркеп, дома участка Обалы.

Телефон: 8/71231/2-14-13
Шекаралары: Егемен Қазақстан, З.Ғұмаров, Жауқазын, Т.Мусағалиев, Н.Сүгірұлы, Ынтымақ, Елорда көшелеріндегі үйлер.
"№ 140 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Исатай ауданы, Аққыстау ауылдық округі, Өркен ауылы, Жалтыр көшесі, ғимарат 82, "Жалпы білім беретін Өркен орта мектебі" мемлекеттік мекемесі; Телефон 8/71231/29-1-00
Шекаралары: Өркен, Қаратүбек елді мекендері: Жалтыр, Қазына, Болашақ, Бірлік, Ә.Ерекенов, Қаратүбек, Достық, Ш.Хұсынов, Қ.Меңдіғалиев, 1-көше, 2-көше, 3-көше, 4-көшелеріндегі үйлер.
"№ 141 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Исатай ауданы, Аққыстау ауылдық округі, Томан бекеті, № 24 үй, "Жалпы білім беретін Томан бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
Телефон 8/71231/55-6-72
Шекаралары: Томан бекеті.
"№ 142 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Х.Ерғалиев көшесі, № 15 үй, "Жалпы білім беретін Абай атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесі ғимаратының Ұлттық бірыңғай тестілеу кабинеті;
Телефон 8/71231/2-03-29
Шекаралары: Әжіғалиев, Каспий, Есенғалиев, Жәңгір хан, С.Сейфуллин, Жас алаш, Шыныбек, Есіркеп көшелеріндегі үйлер, Обалы учаскесіндегі үйлер.