О внесении изменений в решение районного маслихата от 11 января 2019 года № 247-VІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2019-2021 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 17 июля 2019 года № 301-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 июля 2019 года № 4472
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение Индерского районного акимата об уточнении бюджета сельских округов и поселка Индербор на 2019-2021 годы, на внеочередной ХХХVІІІ сессии районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Индерского районного маслихата от 11 января 2019 года № 247-VІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4329, опубликовано 21 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "97 884" заменить цифрами "114 236";
цифры "1 561" заменить цифрой "0";
цифры "90 974" заменить цифрами "108 887";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "97 884" заменить цифрами "115 797";
в подпункте 6) пункта 1:
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "1 561";
в пункте 2:
цифры "79 313" заменить цифрами "85 873";
в подпункте 1) пункта 3:
цифры "78 251" заменить цифрами "83 602";
цифры "1 813" заменить цифрой "0";
цифры "70 768" заменить цифрами "77 932";
в подпункте 2) пункта 3:
цифры "78 251" заменить цифрами "85 415";
в подпункте 6) пункта 3:
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "1 813";
в подпункте 1) пункта 5:
цифры "64 448" заменить цифрами "71 123";
цифры "1 035" заменить цифрой "0";
цифры "57 023" заменить цифрами "64 733";
в подпункте 2) пункта 5:
цифры "64 448" заменить цифрами "72 158";
в подпункте 6) пункта 5:

Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 247-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2019 жылғы 17 шілдедегі № 301-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 шілдеде № 4472 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және аудан әкімдігінің 2019–2021 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, кезектен тыс ХХХVIII сессиясында аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Индер аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 247-VІ "2019–2021 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4329 санымен тіркелген, 2019 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"97 884" деген сандар "114 236" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 561" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"90 974" деген сандар "108 887" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"97 884" деген сандар "115 797" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 6) тармақшасындағы:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" жолындағы "0" деген сан "1 561" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақтағы:
"79 313" деген сандар "85 873" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"78 251" деген сандар "83 602" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 813" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"70 768" деген сандар "77 932" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"78 251" деген сандар "85 415" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақтың 6) тармақшасындағы:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" жолындағы "0" деген сан "1 813" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"64 448" деген сандар "71 123" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 035" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"57 023" деген сандар "64 733" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"64 448" деген сандар "72 158" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақтың 6) тармақшасындағы:

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства (Илияс М.).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель внеочередной
ХХХVIII сессии районного маслихата
Альмурзиев Ш.
Секретарь районного маслихата Сапаров Б.
Приложение 1 к решению № 301-VІ внеочередной ХХХVIII сессии районного маслихата от 17 июля 2019 года

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (М. Ілияс).
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХХVIII сессиясының төрағасы
Ш. Альмурзиев
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Сапаров
Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 17 шілдедегі кезектен тыс ХХХVIII сессиясының № 301-VІ шешiмiне 1-қосымша