О внесении изменений в решение районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 234-VІ "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 11 июля 2019 года № 294-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 июля 2019 года № 4457.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении районного бюджета на 2019-2021 годы, Макатский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХXХV сессии районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 234-VІ "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4319, опубликовано 21 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 299 656" заменить цифрами "6 464 202";
цифры "1 823 612" заменить цифрами "1 903 586";
цифры "12 337" заменить цифрами "36 643";
цифры "14 205" заменить цифрами "24 129";
цифры "3 449 502" заменить цифрами "4 499 844".
в подпункте 2):

Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 234-VІ "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 шілдедегі № 294-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 шілдеде № 4457 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2019-2021 жылдарға арналған ауданның бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Мақат аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 29 желтоқсандағы ХХХV сессиясының № 234-VІ "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4319 санымен тіркелген, 2019 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"5 299 656" сандары "6 464 202" сандарымен ауыстырылсын;
"1 823 612" сандары "1 903 586" сандарымен ауыстырылсын;
"12 337" сандары "36 643" сандарымен ауыстырылсын;
"14 205" сандары "24 129" сандарымен ауыстырылсын;
"3 449 502" сандары "4 499 844" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:

цифры "5 505 928" заменить цифрами "6 658 680".
в подпункте 6):
в абзаце "используемые остатки бюджетных средств" цифру "206 272" заменить цифрами "194 478".
2. Приложение № 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности (Кабдолов А).

"5 505 928" сандары "6 658 680" сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшасында:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген абзацтағы
"206 272" саны "194 478" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің № 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Қабдолов) жүктелсін.