О внесении изменении в решение районного маслихата от 9 января 2019 года № 239-VІ "О бюджетах поселков Макат и Доссор на 2019-2021 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 23 декабря 2019 года № 338-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 декабря 2019 года № 4545
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении бюджета поселков Макат и Доссор на 2019-2021 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХІ сессии районного маслихата от 9 января 2019 года № 239-VІ "О бюджетах поселков Макат и Доссор на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4328, опубликовано 21 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "640 681" заменить цифрами "639 374";
цифры "30 656" заменить цифрами "36 673";
цифры "45" заменить цифрами "69";
цифры "604 005" заменить цифрами "596 657".
в подпункте 2):
цифры "640 681" заменить цифрами "639 374".
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "386 914" заменить цифрами "405 789";

Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 239-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Мақат және Доссор кенттерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 338-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 желтоқсанда № 4545 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2019–2021 жылдарға арналған Мақат және Доссор кенттерінің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 9 қаңтардағы ХХІ сессиясының № 239-VI "2019-2021 жылдарға арналған Мақат және Доссор кенттерінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4328 санымен тіркелген, 2019 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"640 681" сандары "639 374" сандарымен ауыстырылсын;
"30 656" сандары "36 673" сандарымен ауыстырылсын;
"45" сандары "69" сандарымен ауыстырылсын;
"604 005" сандары "596 657" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"640 681" сандары "639 374" сандарымен ауыстырылсын.
2 тармақтың:
1) тармақшасында:
"386 914" сандары "405 789" сандарымен ауыстырылсын;

цифры "22 811" заменить цифрами "24 661";
цифры "1 382" заменить цифрами "1 496";
цифры "356 903" заменить цифрами "372 917".
в подпункте 2):
цифры "386 914" заменить цифрами "405 789".
2. Приложения 1, 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности (Кабдолов А).

"22 811" сандары "24 661" сандарымен ауыстырылсын;
"1 382" сандары "1 496" сандарымен ауыстырылсын;
"356 903" сандары "372 917" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"386 914" сандары "405 789" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Қабдолов) жүктелсін.