О внесении изменений в решение районного маслихата от 10 января 2019 года № 383-VІ "Об утверждении бюджетов сельских округов Курмангазинского района на 2019-2021 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 18 июля 2019 года № 438-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 25 июля 2019 года № 4474
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 10 января 2019 года № 383-VІ "Об утверждении бюджетов сельских округов Курмангазинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4333, опубликовано 28 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "462 589" заменить цифрами "505 082";
цифры "427 324" заменить цифрами "469 817";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "471 768" заменить цифрами "514 261";
в подпункте 1) пункта 2:
цифры "85 705" заменить цифрами "90 423";
цифры "82 505" заменить цифрами "87 223";
в подпункте 2) пункта 2:
цифры "87 553" заменить цифрами "92 271";
в подпункте 1) пункта 3:
цифры "88 930" заменить цифрами "97 290";
цифры "86 352" заменить цифрами "94 712";
в подпункте 2) пункта 3:
цифры "91 568" заменить цифрами "99 928";
в подпункте 1) пункта 4:
цифры "71 886" заменить цифрами "79 513";
цифры "67 996" заменить цифрами "75 623";
в подпункте 2) пункта 4:
цифры "72 846" заменить цифрами "80 473";
в подпункте 1) пункта 5:
цифры "87 334" заменить цифрами "91 340";
цифры "84 914" заменить цифрами "88 920";
в подпункте 2) пункта 5:
цифры "89 374" заменить цифрами "93 380";
в подпункте 1) пункта 6:
цифры "79 751" заменить цифрами "83 432";
цифры "77 497" заменить цифрами "81 178";
в подпункте 2) пункта 6:
цифры "80 936" заменить цифрами "84 617";
в подпункте 1) пункта 7:
цифры "117 255" заменить цифрами "118 455";
цифры "111 607" заменить цифрами "112 807";
в подпункте 2) пункта 7:
цифры "121 129" заменить цифрами "122 329";

Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 383-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 шілдедегі № 438-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 шілдеде № 4474 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 383-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4333 санымен тіркелген, 2019 жылғы 28 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасында:
"462 589" сандары "505 082" сандарымен ауыстырылсын;
"427 324" сандары "469 817" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасында:
"471 768" сандары "514 261" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақтың 1) тармақшасында:
"85 705" сандары "90 423" сандарымен ауыстырылсын;
"82 505" сандары "87 223" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақтың 2) тармақшасында:
"87 553" сандары "92 271" сандарымен ауыстырылсын;
3-тармақтың 1) тармақшасында:
"88 930" сандары "97 290" сандарымен ауыстырылсын;
"86 352" сандары "94 712" сандарымен ауыстырылсын;
3-тармақтың 2) тармақшасында:
"91 568" сандары "99 928" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармақтың 1) тармақшасында:
"71 886" сандары "79 513" сандарымен ауыстырылсын;
"67 996" сандары "75 623" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармақтың 2) тармақшасында:
"72 846" сандары "80 473" сандарымен ауыстырылсын;
5-тармақтың 1) тармақшасында:
"87 334" сандары "91 340" сандарымен ауыстырылсын;
"84 914" сандары "88 920" сандарымен ауыстырылсын;
5-тармақтың 2) тармақшасында:
"89 374" сандары "93 380" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақтың 1) тармақшасында:
"79 751" сандары "83 432" сандарымен ауыстырылсын;
"77 497" сандары "81 178" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақтың 2) тармақшасында:
"80 936" сандары "84 617" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақтың 1) тармақшасында:
"117 255" сандары "118 455" сандарымен ауыстырылсын;
"111 607" сандары "112 807" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақтың 2) тармақшасында:
"121 129" сандары "122 329" сандарымен ауыстырылсын;

12) Суюндукскому сельскому округу 81 976 тысяч тенге".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Р. Султанияев) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель внеочередной
ХХXXVI сессии районного маслихата
Абдулов Б.
Секретарь районного маслихата Жугинисов Б.

12) Сүйіндік ауылдық округіне 81 976 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Р. Сұлтанияев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХХХVІ сессиясының төрағасы
Б. Абдулов
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Жүгінісов