О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 225 "О городском бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 25 сентября 2019 года № 289. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 3 октября 2019 года № 5194. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 13 сентября 2019 года № 42/430-VI "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/347-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5181, Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 225 "О городском бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4854, опубликовано 12 января 2019 года в газете "Кентау" и в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде12 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2019-2021 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 725 201 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 2 054 145 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 44 917 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30 159 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 32 595 980 тысяч тенге;
2) затраты – 34 786 802 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -2 948 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 7 575 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 523 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -58 653 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 58 653 тысяч тенге:
поступление займов – 7 575 тысяч тенге;
погашение займов – 12 650 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 63 728 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить резерв акимата города на 2019 год в сумме 419 220 тысяч тенге.".

Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 225 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 қыркүйектегі № 289 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 3 қазанда № 5194 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 қыркүйектегі № 42/430-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/347-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5181 тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 225 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4854 тіркелген, 2019 жылғы 12 қаңтардағы "Кентау шұғыласы" газетінде және 2019 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 34 725 201 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 054 145 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 44 917 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30 159 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 32 595 980 мың теңге;
2) шығындар – 34 786 802 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -2 948 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 7 575 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 523 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -58 653 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 58 653 мың теңге:
қарыздар түсімі – 7 575 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12 650 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 63 728 мың теңге.".
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қала әкімдігінің 2019 жылға арналған резерві 419 220 мың теңге сомасында белгіленсін.".

2. Приложения 1 и 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кентауского городского маслихата" в порядке установленном законодательными актами Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решение на интернет-ресурсе Кентауского городского маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Кентауского городского маслихата С. Абдрахманов
Секретарь Кентауского
городского маслихата Т. Балабиев
Приложение 1
к решению Кентауского
городского маслихата
от 25 сентября 2019 года № 289
Приложение 1
к решению Кентауского
городского маслихата
от 25 декабря 2018 года № 225
Городской бюджет на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Название
1
2
3
I. Доходы

2. Көрсетілген шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Кентау қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Кентау қалалық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Кентау қалалық мәслихат
сессия төрағасы С. Абдрахманов
Кентау қалалық мәслихат хатшысы Т. Балабиев
Кентау қалалық мәслихатының
2019 жылғы 25 қыркүйектегі
№ 289 шешіміне
1-қосымша
Кентау қалалық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 225 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома (мың тенге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшілік
Атауы
1
2
3
I. Кірістер

19 012
2
Социальная помощь
1 526 358
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 164
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 164
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 523 205
002
Программа занятости
997 872
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22 726
006
Оказание жилищной помощи
24 327
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
85 028
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 615
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
52 605
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
24 441
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
260 028
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
50 563
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 989
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1 989
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
70 101
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
70 101
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
48 389
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
9 259
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
12 453
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 288 418
1
Жилищное хозяйство
3 278 333
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
200
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
200
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 864 277
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2 769 022

19 012
2
Әлеуметтiк көмек
1 526 358
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 164
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1 164
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 523 205
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
997 872
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22 726
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
24 327
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
85 028
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 615
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
52 605
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
24 441
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
260 028
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
50 563
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 989
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1 989
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
70 101
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
70 101
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 389
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
9 259
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
12 453
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 288 418
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 278 333
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
200
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
200
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 864 277
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2 769 022