О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 9 февраля 2018 года № 27/145-VI "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Туркестан"
Решение Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 9 октября 2019 года № 56/276-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 17 октября 2019 года № 5223. Утратило силу решением Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 11 августа 2023 года № 5/27-VIII
Сноска. Утратило силу решением Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 11.08.2023 № 5/27-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 15 октября 2018 года № 409 "О внесении изменений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17634), Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 9 февраля 2018 года № 27/145-VI "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Туркестан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4461, опубликовано 2 марта 2018 года в газете "Туркистон" и 3 марта 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в приложении 1:
в строку, порядковый номер 6, вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
строку, порядковый номер 7, изложить в следующей редакции:
"
7
Больницы, прочие лечебно-профилактические учреждения
1 койко-место
1,0
";
в строку, порядковый номер 9, вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
строку, порядковый номер 10, изложить в следующей редакции:
"
10
Театры, кинотеатры, концертные залы, ночные клубы, казино, залы игровых автоматов
1 посадочное место
0,2
";

Түркістан қалалық мәслихатының 2018 жылғы 9 ақпандағы № 27/145-VI "Түркістан қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2019 жылғы 9 қазандағы № 56/276-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 қазанда № 5223 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2023 жылғы 11 тамыздағы № 5/27-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 11.08.2023 № 5/27-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 15 қазандағы № 409 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17634 тіркелген) сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан қалалық мәслихатының 2018 жылғы 9 ақпандағы № 27/145-VI "Түркістан қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4461 тіркелген, 2018 жылғы 2 наурызда "Түркістан" газетінде және 2018 жылғы 3 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-қосымшада:
реттiк нөмiрi 6-жол мынадай редакцияда жазылсын, орыс тiлiндегi мәтiн өзгермейдi:
"
6
Емханалар
1 келiп кету
0,02
";
реттiк нөмiрi 7-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
7
Ауруханалар, өзге де емдеу-сауықтыру мекемелерi
1 төсек-орын
1,0
";
реттiк нөмiрi 9-жол мынадай редакцияда жазылсын, орыс тiлiндегi мәтiн өзгермейдi:
"
9
Мейрамханалар, дәмханалар, қоғамдық тамақтану мекемелерi
1 отыратын орын
0,5
";
реттiк нөмiрi 10-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
10
Театрлар, кинотеатрлар, концерт залдары, түнгi клубтар, ойынханалар, ойын автоматтарының залы
1 отыратын орын
0,2
";

строки, порядковые номера 14 и 15, изложить в следующей редакции:
"
14
Продовольственные, промтоварные магазины, супермаркеты
1 м2 торговой площади
0,958
15
Торговля с машин
1 м2 торгового места
0,5
";
строку, порядковый номер 16, исключить.
2. Государственному учреждению "Аппарат Туркестанского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Туркестанского городского маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата А. Мади
Секретарь городского маслихата Г. Сарсенбаев

реттiк нөмiрi 14 және 15-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
14
Азық-түлiк, өнеркәсiптiк тауар дүкендерi, супермаркеттер
сауда алаңы 1 м2
0,958
15
Машиналардан сату
сауда орнының 1 м2
0,5
";
реттiк нөмiрi 16-жол алынып тасталсын.
2. "Түркістан қалалық маслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Түркістан қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы А.Мәди
Қалалық мәслихат хатшысы Ғ.Сәрсенбаев