О внесении изменений в решение Байдибекского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 35/211 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 19 ноября 2019 года № 43/268. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 25 ноября 2019 года № 5259. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 1 ноября 2019 года за № 43/459-VI "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/347-VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5238, Байдибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байдибекского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 35/211 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4867, опубликовано 25 января 2019 года в газете "Алгабас" и 15 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункты 1 и 4 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Байдибекского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 398 515 тысяч тенге:
налоговые поступления – 691 653 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 174 525 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 459 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 527 878 тысяч тенге;
2) затраты – 16 475 762 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 72 800 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 117 413 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 44 613 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -150 047 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 150 047 тысяч тенге:
поступления займов – 117 413 тысяч тенге;
погашение займов – 44 613 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 77 247 тысяч тенге.".
"4. Утвердить резерв акимата района в районном бюджете на 2019 год в сумме 5214 тысяч тенге.".

Бәйдібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/211 "2019-2021 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 қарашадағы № 43/268 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 қарашада № 5259 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 1 қарашадағы № 43/459-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/347-VІ "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5238 тіркелген шешіміне сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/211 "2019-2021 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4867 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 25 қаңтардағы "Алғабас" газетінде және 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 және 4 тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Бәйдібек ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –16 398 515 мың теңге:
салықтық түсімдер– 691 653 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –174 525 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер– 4 459 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15 527 878 мың теңге;
2) шығындар –16 475 762 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 72 800 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 117 413 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 44 613 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу- 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– -150 047 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 150 047 мың теңге:
қарыздар түсімі – 117 413 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 44 613 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 77 247 мың теңге.".
"4. Аудандық бюджетте аудан әкімдігінің 2019 жылға арналған резерві 5 214 мың теңге сомасында бекітілсін.".

Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата района Байдибек" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Байдибекского районного маслихата после его официального опубликования.

Көрсетілген шешімнің 1 қосымшаcы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Бәйдібек ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Бәйдібек аудандық мәслихатының интернет - ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

25602
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
28168
015
Капитальные расходы государственного органа
300
12
Транспорт и коммуникации
875092
1
Автомобильный транспорт
875092
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
875092
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
30930
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
844162
13
Прочие
585687
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
16350
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
16350
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
16050
004
Капитальные расходы государственного органа
300
9
Прочие
569337
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
405457
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
7421
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
398036
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
163880
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
5095
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5214
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
140745
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
12826
14
Обслуживание долга
52
1
Обслуживание долга
52
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
52
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
52
15
Трансферты
993280
1
Трансферты
993280

25602
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
28168
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
12
Көлiк және коммуникация
875092
1
Автомобиль көлiгi
875092
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
875092
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
30930
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
844162
13
Басқалар
585687
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
16350
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
16350
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16050
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
9
Басқалар
569337
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
405457
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
7421
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
398036
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
163880
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
5095
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5214
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
140745
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12826
14
Борышқа қызмет көрсету
52
1
Борышқа қызмет көрсету
52
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
52
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
52
15
Трансферттер
993280
1
Трансферттер
993280