О внесении изменений в решение Казыгуртского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 38/253-VІ "О бюджете сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 10 июля 2019 года № 47/296-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 16 июля 2019 года № 5141. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Казыгуртского районного маслихата от 24 июня 2019 года № 46/292-VI "О внесении изменений в решение Казыгуртского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 37/239-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5103, Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 38/253-VI "О бюджете сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4875, опубликовано 25 января 2019 года в газете "Казыгурт тынысы" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 января 2019 года) следующие изменения:
пункты 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 и 25 к настоящему решению изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Казыгурт на 2019-2021 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 640 785 тысяч тенге:
налоговые поступления – 124 678 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 550 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 515 557 тысяч тенге;
2) затраты – 645 249 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 464 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 464 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 4 464 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Шарапхана на 2019-2021 годы согласно приложениям 2 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

Қазығұрт аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 38/253-VІ "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 шілдедегі № 47/296-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 16 шілдеде № 5141 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Қазығұрт аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 маусымдағы № 46/292-VI "Қазығұрт аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 37/239-VІ "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5103 тіркелген шешіміне сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 38/253-VI "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4875 тіркелген, 2019 жылғы 25 қаңтардағы "Қазығұрт тынысы" газетінде және 2019 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы шешімнің 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 және 25 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 640 785 мың теңге:
салықтық түсiмдер –124 678 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 550 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 515 557 мың теңге;
2) шығындар – 645 249 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 464 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 464 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 464 мың теңге.
3. Шарапхана ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 2 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

1) доходы – 221 698 тысяч тенге:
налоговые поступления – 23 482 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 55 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 198 161 тысяч тенге;
2) затраты – 222 634 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -936 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 936 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 936 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет сельского округа Алтынтобе на 2019-2021 годы согласно приложениям 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 135 192 тысяч тенге:
налоговые поступления – 20 439 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 104 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 114 649 тысяч тенге;
2) затраты – 135 993 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -801 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 801 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 801 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет сельского округа Карабау на 2019-2021 годы согласно приложениям 4 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 188 643 тысяч тенге:
налоговые поступления – 24 234 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 58 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 164 351 тысяч тенге;
2) затраты – 189 453 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 810 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 810 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 810 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет сельского округа Сабыр Рахимова на 2019-2021 годы согласно приложениям 5 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кiрiстер – 221 698 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 23 482 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 55 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 198 161 мың теңге;
2) шығындар – 222 634 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 936 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 936 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 936 мың теңге.
5. Алтынтөбе ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 135 192 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 20 439 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 104 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 114 649 мың теңге;
2) шығындар – 135 993 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -801 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 801 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 801 мың теңге.
7. Қарабау ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 4 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 188 643 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 24 234 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 58 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 164 351 мың теңге;
2) шығындар – 189 453 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 810 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 810 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 810 мың теңге.
9. Сабыр Рақымов ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 5 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

2. Государственному учреждению "Аппарат Казыгуртского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Казыгуртского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата Е. Аманкулов
Секретарь районного маслихата У.Копеев
Приложение 1 к решению Казыгуртского
районного маслихата

2. "Қазығұрт аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгілеген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Қазақстан Республикасы әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Қазығұрт аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А. Аманкулов
Аудандық мәслихат хатшысы У. Копеев
Қазығұрт аудандық мәслихатының