О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима сельского округа Буржар Ордабасинского района от 8 мая 2019 года № 78 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории улицы Айтеке би в населенном пункте Теспе сельского округа Буржар"
Решение акима Буржарского сельского округа Ордабасинского района Туркестанской области от 19 августа 2019 года № 127. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 19 августа 2019 года № 5169
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года, пунктом 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года и на основании представления руководителя территориальной инспекции Ордабасинского района от 26 июня 2019 года № 02-05/140 аким Буржарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории улицы Айтеке би в населенном пункте Теспе сельского округа Буржар в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации с заболевания бруцеллеза в 1 (одном) стаде.
2. Признать утратившим силу решение акимасельского округа Буржар Ордабасинского района от 8 мая 2019 года № 78 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории улицы Айтеке би в населенном пункте Теспе сельского округа Буржар" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5046, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 мая 2019 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Буржар Е. Алтынбаев

Шектеу iс-шараларын алып тастау және Ордабасы ауданы Бөржар ауылдық округi әкiмiнiң 2019 жылғы 8 мамырдағы № 78 "Бөржар ауылдық округiне қарасты Теспе елдi мекенi Әйтеке би көшесiнiң аумағына шектеу iс-шараларын белгiлеу туралы" шешiмiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Ордабасы ауданы Бөржар ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 19 тамыздағы № 127 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 19 тамызда № 5169 болып тiркелдi
Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 16 сәуiрдегi Заңының 46-бабының 2-тармағына және Ордабасы аудандық аумақтық инспекция басшысының 2019 жылғы 26 маусымдағы № 02-05/140 ұсынысы негiзiнде, Бөржар ауыл округiнiң әкiмi ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 1 (бір) мал табынының арасынан бруцеллез ауруын жоюға қатысты ветеринариялық iс-шаралар кешенiнiң жүргiзiлуiне байланысты Бөржар ауылдық округiне қарасты Теспе елдi мекенi Әйтеке би көшесiнiң аумағында шектеу iс-шаралары алып тасталсын.
2. Ордабасы ауданы Бөржар ауылдық округi әкiмiнiң 2019 жылғы 8 мамырдағы № 78 "Бөржар ауылдық округiне қарасты Теспе елдi мекенi Әйтеке би көшесiнiң аумағына шектеу iс-шараларын белгiлеу туралы" (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 5046 болып тiркелген, 2019 жылғы 22 мамырында Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде электрондық түрде жарияланған) шешiмiнiң күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы шешiмнiң орындалуын өзiме қалдырамын.
4. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Бөржар ауыл округі әкімі Е. Алтынбаев